Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? jakieś nieporozumienie, rząd rucha nas jak chce aż kukle pękają. Właśnie natrafiłem na ,,opłatę wizualną'' #!$%@? z każdej strony płać, płać, płać, przecież to jest jakiś popieprzony rozbiór Państwa. A najgorsze jest to że nic z tym nie da się zrobić, no bo przecież z Kodowcami na barykady nie pójdę bo sens w tym żadny.

#polityka #4konserwy #bekazpisu
  • 30
@ghostface: tamta byłą podpięta do odiornika RTV a teraz w dobie internetu VOD, rehostingów i portali internetowych oraz aplikacji mobilnych bdzie podpięta do prądu tylko nei wiem w końcu czy na każe gospodarstwo domowe czyli jak ktos ma kilka mieszkan to płaci raz, czy kilka razy.

Powiedz szczerze Nie oglądasz programów z TVP choćby na VOD ? ;-)

szkoda, że nie pokazali symulacji wpływów budżetowych i jaka kwota opłąty by pokryła
Problem polega na sile takich grup, co z utworzenia grupy powiedzmy nawet 100 osobowej, to nigdzie nie zaistnieje.


@Frank_Underwood: Grupa 100 (aktywnych) osób to naprawdę BARDZO dużo, byle dobrze dobrać cel i środki. Opozycja w PRL zaczynała od znacznie mniejszych grup (czasem kilkuosobowych). I weź na przykłąd tych, co stali 10 kwietnia z transparentem z cytatem z Lecha Kaczyńskiego o TK - mini-grupka, a ile narobili szumu,.

A tu już chyba
@ghostface: Już miałem kilka takich polemik na wykopie i jak przeglądałem historii to się okazywało, że żwawo debatują na temat konkretnych wypowiedzi z TVP lub sami je na wykop wrzucają xd

Więcej mi się sprawdzać nie chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście wolałbym zobaczyćsymulacje wpływó bo wydaje mi się, że te 11 zł by wystarczyło czyli dla uczciwych ludzi 2 krotny spadek opłaty.
w samochodzie słucham muzyki


@Frank_Underwood: Czyli masz radio w samochodzie czy wymontowałeś?
Bo jeśli masz to powinieneś płacić abonament, a jeśli tego nie robisz to łamiesz prawo.
@plumkajacy_kalafior:

Już miałem kilka takich polemik na wykopie i jak przeglądałem historii to się okazywało, że żwawo debatują na temat konkretnych wypowiedzi z TVP lub sami je na wykop wrzucają xd


Nawet jeśli byłaby to prawda, to bez znaczenia.

Więcej mi się sprawdzać nie chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nic nie znajdziesz.

@erbo:

Płaciłeś 0 bo oszukiwałeś


Nie oszukiwałem, nie zrównuj mnie ze swoją zdemoralizowaną osobą.
@ghostface: Odbiornikiem radiofonicznym albo telewizyjnym w rozumieniu Ustawy o opłatach abonamentowych jest urządzenie techniczne dostosowane do odbioru programu.

Czyli: laptopy, komputery, smartfony, tablety, praktycznie każdy samochód, wszystkie dekodery itd.