Wpis z mikrobloga

@weglowy: ja pamiętam jak na pierwszej mapce tej najłatwiejszej gdy jechałem do Los Angeles zawsze się tankowałem zaraz na stacji która jest za zakrętem tuż po wyjeździe z San Francisco w lewo skręcasz i jest taka stacja po prawej stronie.Ostatnio sobie zainstalowałem i pogrywam.
  • Odpowiedz
@666Krzysiek666: nienawidziłem zakrętów. Praktycznie co 3-4 zakręty wpieprzałem się naczepą na barierkę. A, i jak odpaliłem tę grę po raz pierwszy to myślałem że nie działa, bo tak wolno się zbierał do jazdy na początku, a ja przyzwyczajony do nfs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętam jak grałem w to na kompie z Pentium iii, tak się cięło że nie dało się zrobić żadnego zlecenia na czas a ja biedny myślałem że mam #!$%@?ą ciężarówkę :D wszystko się wyjaśniło dopiero jak przesiadłem się na nowszego kompa z Pentium 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@666Krzysiek666: W to akurat grałem epizodycznie, jakoś mnie nie wciągneło. Ale wspomniany Hard Truck 2 się grało za dzieciora czy później 18WoS Haulin katowałem na stockowej i polskiej mapce.
  • Odpowiedz
@666Krzysiek666: Moim zdaniem największą zmorą w tej grze był ruch uliczny. Wszystkie samochody zatrzymywały się w ułamku sekundy (np przy przełączeniu na czerwone światło) a nasza ciężarówka potrzebowała chyba ze 100 metrów...
  • Odpowiedz