Wpis z mikrobloga

@mroz3: A skąd przeciętny człowiek wie że tam jest teren zalewowy? Tanie mieszkanie to się kupuje. Nie po to są urzędasy które wydają decyzje o budowie żebym ja musiał teraz znać topografię Polski. Pozwalają? Tzn że można mieszkać.
  • Odpowiedz
@Kelemele: to tak jak z tą babką co się wybuduwała koło strzelnicy i ból dupy że hałas ;d jednak warto się zorientować co i jak bo urzędasy to urzędasy
  • Odpowiedz
@mroz3: ja wiem że warto się zorientować, ale zakładjąc że po coś oni tam siedzą i coś robią to nie trzeba się orientować. A hałas przy strzelnicy jest to normalne, ale też są jakieś normy przy których się buduje ekrany. Czemu na strzelnicy nie ma, a na drodze w szczerym polu już muszą być.
  • Odpowiedz
@typowy_cpun: ale przecież ja nie twierdzę że to czyjaś wina, strzelnicy czy tej kobiety. Skoro strzelnica była pierwsza nie powinno być zgody na zabudowę mieszkalną. O to mi chodzi.
  • Odpowiedz
ale zakładjąc że po coś oni tam siedzą i coś robią to nie trzeba się orientować.


@Kelemele: To nie jest ich obowiązek, czemu więc mieliby odwalać za Ciebie robotę w rozpoznaniu przyszłego miejsca? Średnio się wyrabiają z obowiązkami, nie licz więc że zrobią coś ponadto.

Może są ludzie którzy kochają zapach prochu o poranku i jarają się że mają blisko postrzelać, miejsce przy strzelnicy byłoby dla nich więc idealne. Kobieta się nie zorientowała, wydała dużo pieniędzy na chatę a teraz chce ustawiać wszystkich dookoła siebie, bo jej niewygodnie. Czemu to urzędas ponosi
  • Odpowiedz