Wpis z mikrobloga

Czy dobrze liczę? Można mieć siedmiu towarzyszy? Dodać do tego psa i własną postać, to jest łącznie 9 postaci! Wow.

Negatywów już nie ma, złodzieje znalezieni, kasy mam w bród ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#arcanum
  • 11
  • Odpowiedz
@Lisaros: Normalnie przy charyzmie 20 można mieć 5 + pies + postać. Jakieś chwilowe npc dołączające się na chwile też się nie liczą, ale nie wszyscy. Jest też trochę animozji między towarzyszami, a część z nich nie przyłączy się jeśli charakter postaci jest zbyt dobry/zły.
Z drugiej strony, mając charyzmę 20 kwestie niezgodności charakteru są anulowane. Każda cecha o wartości 20 daje unikalny bonus, niektóre są naprawdę sensowne, np.: siła podwaja
  • Odpowiedz
@sejsmita: przy ekspercie w perswazji są dwie dodatkowe postacie. Przy mistrzostwie każda postać może się przyłączyć, bez względu na charakter postaci, oh yeah ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kurp: siła perswazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to idziesz podobnie jak ja. Przed Tarantem miałem chyba dziesiąty poziom, w samym mieście, w jednym miejscu nabiłem w miarę szybko 9 poziomów.
  • Odpowiedz
@Lisaros: Nie, nie. Piszę o Tobie :) Tyś wszak pozbierał wszystkich i wszedł do Tarantu z 11 poziomem - tak pisałeś :) Ja gram trochę bardziej "niedbale". Po drodze do Tarantu wszedłem chyba dopiero na 7 poziom. Zwiedzam Tarant z - tylko, póki co - Virgilem i Magnusem.
# Chyba straciłem w którejś walce oko, bo mam mam korektę na Percepcji, ale nie zauważyłem od razu, a teraz już mi się
  • Odpowiedz
@kurp: chwila, grasz technologiem? Uuu, to na starcie masz trudniej. Za to w drugiej połowie gry to ja się będę bardziej męczył :) Poszedłem zupełnie inaczej:
# zamiast do Tarantu udałem się do Dernholm (? mogę kaleczyć nazwy lokacji), dowiedziałem się o tym miejscu od maga ze Shrouded Hills, później poszedłem do Black Root,
# miotałem się trochę szukając pewnych złodziei, mieli być na północy, to poszedłem na północ, zawędrowałem nawet
  • Odpowiedz