Wpis z mikrobloga

Zamierzam kupić nowy telefon. Zależy mi głównie na tym żeby był niezawodny, szybki, stabilny, porządnie wykonany.
Póki co zastanawiam się nad Nexusem 6P i iPhonem 6s (plus).
Warto? A jeśli inny to jaki i dlaczego?

#pytanie #telefony #ankieta

Który telefon wybrać:

  • iPhone 6s 38.8% (38)
  • Nexus 6P 35.7% (35)
  • Inny 25.5% (25)

Oddanych głosów: 98

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Altru: Nie znam się, nigdy nie miałam iOSa, dlatego pytam.
Obecnie mam Androida, ale jestem niezadowolona z szybkości jego działania. Wiem, że Nexus ma czystego, a co za tym idzie - szybszego, dlatego biorę go pod uwagę.
Co polecasz?
  • Odpowiedz
@toute-verte: jeżeli nie masz zamiaru bawić się z customizacje to bierz ajfona, telefon wyjęty z pudełka działa. Chociaż ten nexus też chyba ma czystego androida więc nie powinno być problemów. Nie mniej, mam wrażenie że android po jakimś czasie sie przytyka (ostatni telefon z androidem S5 pomimo wgrania czystego romu przytykało sie, może sie coś zmieniło).
  • Odpowiedz
@toute-verte: wiesz, roznie to bywa z tym slynnym czystym androidem
kupilem sobie ponad 2 lata temu nexusa 5, wszystko cacy, śmigał świetnie, byłem zachwycony
później przyszedł android lollipop, wtedy ten telefon stał się gównem, chodził jak typowy szit z "abonamentu za 1zł" bo gdzieś ciekła pamięć i nie mogli się z tym uporać, u niektórych kolejne update'y coś tam dawały ale mi nie, nawet po oddaniu na gwarancję
i tak
  • Odpowiedz
@toute-verte: od siebie mogę polecić Nexusa 6p, używam od kilku dni i w sumie to nie widzę w nim wad, świetny ekran, genialny aparat(mogę podesłać jakieś fotki) no i szybkość działania jak na Nexusa przystało. Jak masz jakieś pytania to pisz, chętnie odpowiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz