Wpis z mikrobloga

Super projekt,

Swietny pomysł :)

Wow, super

Fajny zegarek,

Brawo. :D

Witam,

Aby zaoszczędzić miejsca można usunąć PCF'a i odliczanie czasu zrobić programowo :D z budzeniem procesora po przepełnieniu licznika co umożliwiłoby usypianie procka i zmniejszenie poboru energii :) - oczywiście wtedy wyświetlacz załączałoby się przyciskiem - po co ma świecić gdy na niego nie patrzymy.

ciekawy projekt,

Fajny pomysł!

Jak dla mnie 100% czad, chińczykom nawet do głowy by nie przyszło, żeby coś takiego zrobić.

fajnaa sprawa z tym zegarkiem

cześć!! super sprawa! strasznie mi się podoba.

Szukając ostatnio informacji na temat samodzielnego stworzenia zegarka trafiłem na temat z elektrody.
Większość komentarzy pod tym tematem napisano w stylu takim jak powyżej. Ciekawe, co?


http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic386712.html#1970237

#elektronika #elektroda #elektrodacontent
  • 8
  • Odpowiedz
@Songox25: No niestety era pozytywnych ludzi na elektrodzie przeminęła, teraz zostali tam sami zjadacze rozumów, zgryźliwi tetrycy i wszechwiedzący guru o ego wielkości Taipei. Nic nie zrobisz :(
  • Odpowiedz
@Songox25: A tego nikt nie ogarnie. Podejrzewam że to dynamiczny wzrost stężenia gimbusów o niedowartościowanym ego, którzy zamiast siedzieć cicho, to muszą walnąć komentarzem "BYŁO", co jest smutne.

Wydaje się takiemu że wszystko wie, ale wiedzą się nie podzieli, a to podstawa istnienia wiedzy. Jest dla wszystkich i należy się nią dzielić.
  • Odpowiedz