Wpis z mikrobloga

Na wstępnie chciałbym podziękować Parcelom oraz kilku Rebornom za mile spędzony czas w grze. W czasach świetności grac na OTSie była nawet przyjemna, tworzyli to ludzie.

Po wygranej 2 wojnie powoli nastroje zaczęły się zmieniać. I na TS3 i w grze widać to było. Było po prostu nudno. Czara w pewnym momencie się przelała i stwierdziłem, że odpuszczam. Oświadczyłem na mirko, krótka dyskusja tam, w grze i w prywatnych wiadomościach i wiedziałem, że serwer od tego czasu będzie tylko spadał. Większość topki podzielała moje zdanie, więc to było nieuniknione. To był według mnie początek końca.
Powodów tego jest zapewne mnóstwo. Moim zdaniem zła była koncepcja serwera. OTS to jest OTS. Można zrobić ciekawe eventy, bossów, customowe mobki, duże expowiska, przez co nie trzeba poświęcać dużą ilość czasu na exp, a nie klitki, NOWE ITEMKI, NOWE CZARY, ZMNIEJSZYĆ COOLDOWNY #!$%@?. To by sprawiło, że gra byłaby ciekawsza, bardziej arcadeowa, casualowa.
Bogowie OTSa mieli według mnie głupi pomysł, by stworzyć grę trudną. Po to się na mirkowy ots wchodziło, by się pobawić, a nie uprawiać PG jak na rl. Trochę wyolbrzymiam, ale według mnie to jest clue. Marahin był w tym niereformowalny. Brakowało polotu na tym serwerze. Nie stworzysz OTSa ciekawym robiąc "śmieszne" nazwy NPCów itd. Powtarzał co chwilę, by pisać propozycje FORUM, PODKREŚLAM NA FORUM, BO NA MIRKO ZNIKNIE, a on ewentualnie po 6 dniowej dyskusji rozpatrzy i w pomniejszonej formie zaimplementuje. Kolejna hiperbola (a może nie?) - przepraszam, ale y'all know wat I mean.
Jedyna prawdziwie sensowna zmiana z faktycznym wpływem na rozgrywkę, która została wprowadzona to zmniejszenie DMG palka. I tak stało się to po 5 dniach dniach krzyczenia o tym. Anywayz... Szkoda strzępić ryja - mało eufemistycznie, ale trafnie.
Pomyślcie w retrospektywie o tym.

W końcu cel posta:
Mam na sprzedaż MSa z najdłuższym penisem, niegdyś 2 MS na serwie, nieuwikłany w personalne konflikty, znany, trochę lubiany. Przynależność do szanowanej gildii - Parcel Gaming.
Postać posiada prywatne, ekskluzywne expowisko - DLe na skałkach na Opuszczonej Kolonii #pdk
Trochę ponad 200cc, 236 lvl, mnóstwo time ringów.

Po kupnie służę radą w sprawie expienia.

#mirkots
m.....k - Na wstępnie chciałbym podziękować Parcelom oraz kilku Rebornom za mile spęd...

źródło: comment_oQ3fptL01BJiX0BCCVAjf1fjhRexsjEn.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz