Wpis z mikrobloga

#diablo3
Siema Mirasy Diablasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam pytanie, jako iż przymierzam się do kupna D3 razem z dodatkiem RoS, ale czy jest sens to kupować i grać? W sensie dobrze się ta gra zestarzała? Jest co robić po wbiciu max lvl? Ile się wbija ten max lvl? I czy byłby ktoś chętny do gry od początku + potłumaczyć mi jakieś buildy/mechaniki itp. A no i myślałem nad Crusaderem albo Monkiem, spoko te klasy dla nubka? Sorka za tyle pytań ale, ja to o Diablo 3 to wiem tyle co nic, a w 1 i 2 się pykało i to ostro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • 15
@Empator:
Ile się wbija max level? Hmm, 70 base levels + 65536 paragon levels... Jakieś milion lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak się zbliżysz do limitu uint16 to dadzą 32, wtedy będziesz mieć trochu więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Empator: jak nie masz znajomych którzy w to grają to nie kupuj bo szybko ci się znudzi. Ja kupiłem, zrobiłem jedna postać na t10 i teraz rzadko zaglądam, bo nie ma z kim grać.
@Empator: to jest wypokowy klan, jak kupisz to na pewno sie zjajdzie ktos kto Cie boostnie na 70, bo to max 15 min roboty.
Jak latałam zwykłe rifty i farmiłam klucze to zawsze wykopków wołam, bo na tx znacznie wiecej leci itemków i mozna eq szybko zebrac.
@Aura_: no dobra, a crusader czy monk lepszy dla nubka? I czy to taxi to jak w D2, że większość questów ci robią czy po prostu lvling, a potem mogę sam sobie te questy i "fabułe" pykać? I ogólnie grają w to ludzie jeszcze tak o for fun czy grinding hard czy puste servery? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Empator: Crus jest łatwy i przyjemny. Invoker set (darmowy w tym sezonie) daje radę. Poszukaj sobie buildów na diablofans. Później będę mógł Ci podesłać na pw jak nie znajdziesz nic ciekawego.