Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy! Czy miał ktoś styczność z głośnikami Bose SoundTouch 20 lub 30? Po przeczytaniu masy recenzji i porównaniu z konkurencją postanowiłem pójść w kierunku jednego z tych dwóch produktów. Zastanawiam się jednak, który z nich będzie lepszy do mojego niedużego mieszkanka (50m2). Czy wersja 20 byłaby wystarczająca czy raczej celować w większego brata?

Zastanawiałem się także nad produktem firmy Sonos: Play 5. Jeśli ktoś używał to byłbym niesamowicie wdzięczny za opinię. :)

#muzyka #audioboners #bose #sonos
  • 10
  • Odpowiedz
@AudioPlaza_pl: używałem heosa i o ile do grania nie mam uwag (ale jakoś lepiej od sonosa nie jest) to aplikacje, konfiguracja itd jest po prostu niedopracowana. Weźmy parowanie głośników: co kilka dni musiałem konfigurować to na nowo, bo się resetowało. Ogólnie ux z aplikacji bardzo słaby.
  • Odpowiedz
@Cinerin: ja mialem jakas faze kiedys na rozne glosniki - bralem ze sklepu i w ciagu 30 dni oddawalem bez podawania przyczyny. Dla mnie numer 1 Bose ale ... wszystko pieknie mi dziala tylko problemy z podlaczeniem z kompem PC. Ipad czy telefon extra - wszystko inne nieprzetestowane - nawet po kablu nie moglem polaczyc
  • Odpowiedz