Wpis z mikrobloga

Jestem już od miesiąca szczęśliwym posiadaczem telefonu #xiaomi #mi4c z #miuipolska i mam kilka pytań :p
1. Gdzie mogę ustawić żeby wyświetlacz nie wygaszał mi się po 10 sekundach
2. W moim starym Samsungu S2 miałem taką fajną opcję w "Messengerze", że mogłem pisać ze znajomym i w tle oglądać filmiki na youtube. Takie kółko miałem obok klikałem i pisałem :D Takie coś jak niżej. Da radę jakoś to włączyć?
3. Da radę jakoś powiększyć ten zegar w lewym górnym rogu? (przy zablokowanym ekranie) Jak słucham muzyki w Spotify to mam tylko ten zegarek a przydałby się większy ;]
4. Jak mam się zalogować do tego konta xiaomi? Chciałem sobie zmienić motyw założyłem konto i nie mogę się zalogować. Cały czas wyskakuje mi żebym sprawdził połączenie z siecią i dupa :/

PS. Mam nadzieje, że chociaż na jedno z moich pytań ktoś zna odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_ZuV0w4wDgoLIZuFaoe61sp5NQiu7zIgD.jpg
  • 17
@jaa121: 2 pisz pływające okienka w google, gdzie s wustawieniach aplikacji trzeba na je zezwolic przy kazdej apce tzn jak wlaczysz przy facebooku/messengerze to przy yanosiku tez trzeba wlaczyc osobno zeby to sie pojawiało
@jaa121: 3. wielkość zegara jest zależna od motywu (nie można tego zmienić z poziomu Ustawień), możesz poszukać jakiegoś który będzie Ci pasowal. Chyba na jednym że stockowych motywów jest ten sam zegar tylko ciut większy.