Wpis z mikrobloga

#aliexpress
Mirki, ostatnio na Aliexpress zamówiłem etui do Zenfone 2, koleś pisał, że wyśle to paczką rejestrowaną China Postem, a wysłał nierejestrowaną China Postem. Co mogę w takiej sytuacji zrobić?
  • 7
  • Odpowiedz
@Mxls: za chwilę się tu zlecą podludzie i zaczną cie nazywać od złodziei i oszustów ale nie przejmuj się nimi.
Spór po 10 dniach od wysyłki i pełny zwrot lub częściowy zależnie od wartości towaru, jak coś wołaj to pomogę
@johnnysonny: po co ma czekać aż paczka dojdzie? 10 dni i tyle
  • Odpowiedz
@Andczej: a ty już przestań się nad sobą użalać bo przykre są te twoje wpisy przy każdej okazji jak cię kiedyś oczerniali. było minęło żyj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcinox:
@Andczej: A teraz powiedzcie mi, jak po 10 dniach i o pełen refund. pong napewno napisze: wysłałem czekaj proszę, zakończ spór. no i co dalej, eskalować? bo mam jednego takiego ponga któremu do płaciłem
  • Odpowiedz
@PaulStone: nie użalam się to bardziej heheszki z tych podludzi.

Oczywiście, że eskalować! I tak zakładaj spór już teraz.
Walić to co ten oszust napisze.
Zapłaciłeś za produkt X i wysyłkę Y - tego nie dostaniesz.
- Dispute
- wysłuchać jęczenia chińczyka
- Escalate i Ali przyklepie

Zapłaciłeś za CPRAM czyli średnio 21 dni, więc będziesz czekał do końca ochrony ~60dni gdy widzisz że wysłał zła pocztą?
  • Odpowiedz
@Andczej: czekałem na koniec ochrony bo sądziłem ze mi tego nie klepną tylko i tak każą czekać na koniec ochrony. Ale skoro mówisz że mi zwrot zrobią to chyba nie będę czekał tylko założę ten spór. musze się skonsultować z kolegą bo to wspólne zamówienie było i jak co zakładam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PaulStone: Piszesz że zapłaciłeś drożej bo chciałeś CPRAM a nie malezyjskiegówno, chciałeś mieć paczkę szybko a nie za 60 dni, do tego masz fejktracking, dopisz że czujesz się oszukany i tyle
  • Odpowiedz