Wpis z mikrobloga

@Jednobrewy: Co to znaczy "wyszedł z sensowną ofertą"? Będzie w tym roku, chyba przed wakacjami jeśli dobrze kojarzę. W ogóle portal podpisał umowę z Collminiornot i w tym roku ma się ukazać też Zombicide Black plague czym jaram się niesamowicie :)
@RottenKitten: Sensowną, czyli czy faktycznie wydadzą w pierwszej połowie roku, co wydaje się mało prawdopodobne biorąc pod uwagę jak w zeszłym roku mieli wylane na terminy. No i kwestia dodatków, bo hasło "zobaczymy ile kupicie podstawek" do mnie nie trafia i automatycznie rezygnuję z ich wersji. Dlatego chętnie się dowiem czy zmienili podejście i ogłosili przez weekend.
@Jednobrewy: Trzewik na Portalkonie mówił, że takie zawalenie terminów nie ma prawa się powtórzyć. I było to spowodowane ogromnym hypem na ich gry w zeszłym roku. Do pory drukarnie drukowały kilka tysięcy sztuk, aż tu nagle było zapotrzebowanie na ponad 130 000 egzemplarzy i po prostu wsystko siadło. W tym roku planują wypuścić 34 tytuły i Trzewik obiecywał że polskie wydania będą miały premierę tego samego dnia co zachodnie i drukarnie
@RottenKitten: Rozszerzenie na 5 graczy, bogowie oraz jeszcze coś, nie pamiętam. Z KS jest dodatkowy klan jako bonus. Wydanie pierwszych trzech ma być zależne od sprzedaży podstawki w kraju. Zawalenie terminów to jedno, ale brak informowania o tym to drugie. O ostatniej obsuwie Atlantydów dowiedziałem się dopiero jak do nich zadzwoniłem.