Wpis z mikrobloga

Minęło już trochę czasu od #wykopiworzeszow wszyscy zdążyli ochłonąć, a moją skrzynkę zaspamowały wiadomości z prośbami o podsumowanie, więc pasuje wreszcie skreślić kilka słów... No dobra, tak naprawdę to nikt nie napisał, ale i tak mam nadzieję, że gdzieś tam, po drugiej stronie monitora ktoś czeka na podsumowanie i w cale nie jest to moja mama ( ͡° ʖ̯ ͡°)

tl;dr


XV wyjście z Rzeszowskich piwnic ku zaskoczeniu wszystkich uczestników odbyło się w... #rzeszow. Ta niecodzienna decyzja i obietnica braku możliwości wyjścia z przegrywu sprawiła, że przez całą imprezę przewinęło się 22 osoby i... wszystkie różowe paski były oficjalnie po raz pierwszy. Wszystkie trzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie chcę nic sugerować, ale jeżeli nie przyszły dotychczasowe różowe paski to można domniemywać, że liczą one na wyjście z tfwnbf i przy kolejnej okazji zapytać czy nie chcą pooglądać kolekcji portretów Jana Pawła II - to zawsze działą ( ͡ ͜ʖ ͡)

Główną atrakcją wieczoru, poza pieczonymi ziemniaczkami, które jak zawsze cieszyły się większym powodzeniem niż różowe, była "Awantura o plusy" w całości zorganizowana przez @Arathi'ego. Niestety przecenił on wiedzę wszystkich uczestników przy wymyślaniu pytań i nawet tłumaczenia "przecież to było w podstawówce!" nie pomogły - więc przez całą grę poprawnie odpowiedziano na... 6 pytań : D Drużyny bordowa, pomarańczowa i zielona dzielnie walczyły o plusy, ale wygrało jak zawsze... lewactwo. Praktycznie darmowe rozdawanie plusów i lewackie zasiłki dla przegrywających sprawiły, że najbardziej prawicowa drużyna bordowych musiała się pożegnać z grą jako pierwsza. Po raz kolejny okazało się, że nie ważne kto i jak odpowiada - ważne kto liczy plusy, a te liczyła @SweterWPaski, która jest z zamiłowania humanistką... Dlatego już po trzeciej rundzie z bazowej puli 12000 plusów zrobiło się... 15400 : D Gdyby ktoś poszukiwał księgowej to Sweter uprawia najbardziej kreatywną matematykę świata ^^

Jest to już druga z rzędu wykopowa gra, którą zorganizowaliśmy. Mimo, że efekt końcowy odbiegał od oczekiwanego to śmiechu i zabawy było co niemiara dlatego nie osiadając na laurach ogłaszam, że najbliższe - grudniowe WykoPiwo uświetni Familiada, którą poprowadzi niekwestionowany król rzeszowskiego żartu i mistrz podrywu, człowiek, który od ćpania przeszedł dwa zawały przed 18tką pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) i duchowy spadkobierca Karola - @Sarpens ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wreszcie coś w tej opowieści na co wszyscy czekali - #pokazmorde - które już dawno wyrosło na naszą tradycję - pic related. Można drukować, powielać dalej, dorysowywać wąsy i pokazać mamie. Bierzcie i oglądajcie z tego wszyscy.

Tip of the day:
Mimo, że na zdjęciu widać 3 piękne i długowłose różowe paski, to tak naprawdę jedna z nich to pułapka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swetru poszła pić, o czym można przeczytać tutaj i nie załapała się na zdjęcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Coś za co jednak najbardziej chciałbym podziękować to... Zaangażowanie rzeszowskiej społeczności! () Coraz więcej osób chce dorzucić do WykoPiwa swoje pięć groszy i tak:
@fifithebest sponsorował nagrodę w "Aferze o plusy", którą była pieczątka "USUŃ KONTO ( ͡° ͜ʖ ͡°)" - pic related. Tą zgarnęła @ozetka jako maskotka zwycięskiej drużyny. Nie muszę chyba dodawać, że pieczątki były wszędzie i każdy nowo przybyły był witany taką pieczątką przybitą nawet na czole...

@mandrake13 wykonał najbardziej epicki z możliwych zeszytów, dzięki, któremu mamy gdzie zapisywać listy obecności pic related. Do tej pory posiłkowaliśmy się zdobywanymi na szybko kartkami - tym razem posiadamy mocno nieporęczny, aczkolwiek świetnie wyglądający skoroszyt, którego nie zawachamy się użyć następnym razem

@piotrekkk jak zawsze kupił ziemniaczki, ale tego i tak nikt nie docenia, zarabia 15k, to jego niepisany obowiązek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To by było na tyle! Dziękuje wszystkim za obecność i liczę, że równie stadnie i gromadnie zjawicie się już w okolicach połowy grudnia na XVI rzeszowskim wyjściu z piwnic!
#wykopiworzeszowpodsumowanie
Sarpens - Minęło już trochę czasu od #wykopiworzeszow wszyscy zdążyli ochłonąć, a moj...

źródło: comment_KUnex601KEfSWyEgqfYehvaCWzjICOZf.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Sarpens: Pisałam na Facebooku, powtórzę też tu: NIENAWIDZĘ CIĘ.

Liczenie bardzo dobrze mi szło, wszystko w pamięci, na szybko; który human poradziłby akcje lepiej niż ja? Po prostu na początku nie łapałam sposobu podliczania - wiek zobowiązuje do #gimbynieznajo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mocno nieporęczny

@Sarpens: eee tam, tylko trochę. Z resztą jak to mawia moja teściowa: "za darmo to i ocet słodki" ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio cieszę się, że się podoba, niech służy (;

Tym razem nie posiedziałem długo, ale ważne sprawy na mieście etc. etc. Mimo to dzięki za organizację. Na pocieszenie wrzucam jedyne zdjęcie jakie udało mi się zrobić zanim bateria padła, ale za
mandrake13 - > mocno nieporęczny
@Sarpens: eee tam, tylko trochę. Z resztą jak to ma...

źródło: comment_x6PCEEKSOW9TZvwpnevBm60XNZEN4rHv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz