Wpis z mikrobloga

Full HD stałe 60 i piękną grafikę w uber ( ͡ ͜ʖ ͡)


@DeXteR25: Niezle, na 980 Ti nie trzyma sztywnych 60 klatek, ale co to za wyzwanie dla Twojego 970 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Wchodzę na stronę pssite i od czytania komentarzy dostaje raka... w komentarzach o newsie na temat screena z Fallouta 4 na PS4 (który jest bardzo słaby) mówią, że grafika nie jest przecież najważniejsza i liczy się wszystko inne, ale wejdź na jakiś news o Uncharted 4, to zachwytów nad grafiką nie ma końca xD

Konsolowcy to najwięksi hipokryci. Pecetowiec jak widzi #!$%@?ą grafikę to mówi to wprost, a konsolowiec
  • Odpowiedz
@gangsteris: ja mam konsole :c Zwyczajnie dla mnie jest to wygodniejsze. Wiem ze graficznie zawsze bede tutaj do tylu ale nie stac mnie na mega dobrego kompa, choc planuje takowy sobie zakupic w niedalekiej przyszlosci. Mimo to ze graficznie ps4 jest slabsze nie zaluje. Mam mase gier ktore idealnie nadaja sie do kanapowego grania :) A wracajac jeszcze do grafiki to na pc malo ktora gra chodzila mi na super
  • Odpowiedz
@Brokulski: Spoko. Dużo jest takich osób jak Ty którzy nie noszą wysoko głowy w chmurach i potrafią powiedzieć prawdę kiedy jest ona widoczna (przykład z Falloutem 4) ale niestety przeważa ta część o której wspomniałem wcześniej, niestety.
  • Odpowiedz
@gangsteris: f3 był brzydki już na premierę i szczerze jeśli f4 będzie co najmniej tak dobre jak nowe wegas to będę zadowolony :) a grafika jak dla mnie jest spoko. Dodam że udało mi się wyrwać pip boy edition :)
  • Odpowiedz
@Brokulski: ale w czym dla ciebie jest konsola wygodniejsza? Mam PC podpięty pod HDMI dokładnie tak samo jak konsolę, mam pada takiego jak na konsoli, wystarczy włączyć grę. Najnowsze gry (takie od 2010) i tak same potrafią ustawić wymagania graficzne względem komputera. Gdzie ta większa wygoda? Bez spiny, tak się tylko pytam.
  • Odpowiedz
Konsolowcy to najwięksi hipokryci. Pecetowiec jak widzi #!$%@?ą grafikę to mówi to wprost, a konsolowiec #!$%@? i owija w bawełnę byle tylko nie obsmarować swojej pięknej czarnulki xDDD


@gangsteris: o #!$%@?, pisać o hipokryzji pod potem kogoś, kto brandzluje się nad 4K a sam ledwo gra w FHD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pzlpzlpzl: Tesalacje z tego co mi wiadomo to ta, 144 fps pewnie w teorii tez ale gry sa zazwyczaj capowane na 60 i 30. Chodzilo mi o to ze to juz jest troche starsza gra i sa duzo lepsze przyklady gdzie konsole odstaja od PC.
  • Odpowiedz