Wpis z mikrobloga

Mirki jako że ostatnio zerwałem z laską (tak miała bolca na boku) postanowiłem diametralnie odmienić swoje życie mam dla was #rozdajo.
Oddam konto #steam z ponad 150 grami i wieloma dlc. Jest tam sporo mocnych produkcji AAA jak i trochę gierek z bundli.
Konto rozlosuję wśród plusujących w poniedziałek o 15.

PS. Gdyby ktoś chciał odkupić to konto przed czasem to również jest taka opcja. Sprzedam je za wartość 2 karnetów na siłkę u mnie w mieście czyli za 180 zł.
PS 2. ZIELONKI NIE BIORĄ UDZIAŁU
PS 3. CS GO z banem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
Hussar_90 - Mirki jako że ostatnio zerwałem z laską (tak miała bolca na boku) postano...

źródło: comment_wqG0wu70cOi1yQhDYvuMQuB4MlhVE7Lp.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@piotrulos: Jakbym miał tak na to patrzeć to to konto nawet nie nadaje się na sprzedaż, bo wiadomo że każdy powinien swoje mieć, pewnie nawet regulamin steam zabrania sprzedawania kont albo coś. Ale wyobraź sobie że niektórzy wciąż kupują pirackie gry, tak jak kilkanaście lat temu na giełdzie (to się dzieje naprawdę..) etc. I #!$%@?ąc od tego czy obecny właściciel jest uczciwy czy nie, samo konto jest warte 180 złotych.
  • Odpowiedz
@Sinti: może podam to na moim przykładzie, gry na moim koncie są warte 1442€ i co myślisz że tyle wydałem? Wydałem zaledwie 120 zł (własnej kasy) na pudełkowego portala 2 zaraz po premierze. A inne gry? Część dostałem podczas wyprzedaży świątecznej w 2011 (gaben rozdawał gry za free), były jeszcze bundle które można było dostać za 0.01$, później wymieniałem się dużo itemami z tf2, potem wszedł rynek, były jeszcze tanie
  • Odpowiedz
@piotrulos: Myślisz że o tym nie wiem?... Ale to powiedz przykładowo mojemu koledze który kupił ostatnio najnowszą część CoDa i tak się podjarał że postanowił pograć w poprzednie części, zwłaszcza tryb zombie który nie jest tak powtarzalny jak zwykłe multi i niema odwzorowania w najnowszym CoD, by skompletował sobie po wyprzedażach na steam BO, BO2, MW, MW3 i najlepiej niech jeszcze dokupi DLC które przypuszczam znajdują sie na tym koncie..
  • Odpowiedz
@Sinti: @piotrulos: https://steamdb.info/calculator
Mi wychodzi 2446$ jakbym kupował w oryginalnej cenie i 488$ w przypadku promocji i bundli. Nie wszystko trafiłem w promocji, więc pewnie wydałem 600-700$.

Konto realnie warte 550$ (w sumie całkiem nieźle), oczywiście nie liczy to takich gier jak Wiedźmin 3 + DLC, GTA V (które mam na GOG i platformie rockstara) kupione w dniu premiery oraz paru gier które mam na originie i tej
  • Odpowiedz
Mirasy mam kaprys zakończyć moje rozdajo wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W procesie losowania wygrał Mirek o nicku @Arhus i to właśnie do niego leci konto steam i mail do którego jest przypisane. Mirku życzę dobrej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz