Wpis z mikrobloga

Miraski jakieś doświadczenia dobre/złe z Proline.pl ? Początkowo chciałem zamawiać z Morele.net ale jak tak obserwuje tag, to pare mirków miało już jakieś problemy z kartami graficznymi po złożeniu zestawu w sklepie i dostarczeniu gotowego zestawu czy jakieś inne różne przygody (a właśnie nie chciałbym skladać sam tylko dostać gotową "zabawkę"). Dodatkowo składając ten sam zestaw na Proline i bez kodu promocyjnego przycebuliłem jakieś 60 zł ( ͜͡ʖ ͡€) zawsze to parę kilo cebuli więcej w domu ( ). No i najważniejsza rzecz, reklamacje - tutaj widzę, że Morele jakoś nie bryluje i nie jest skore to szybkiego załatwiania spraw (też wnioskuje po wypowiedziach w tagu, nie linczujcie XD)... ciekawy jestem co do proline :).
#pcmasterrace
  • 4
@bastian009: proline jest ok. Morele.net kiedyś był spoko, ale ostatnio mam z nimi tylko złe wspomnienia. Bardzo słaby kontakt, długa realizacja zamówienia, kiepskie zabezpieczenie paczki i sprzedają towar, którego nie mają. Z reklamacjami nie wiem, bo na szczęście nic mi się jeszcze nie zepsuło.