Wpis z mikrobloga

@Carbon_Shard: Ja Ci odradzam za to serie Y Lenovo bo są drogie i mialem juz z nimi wiele psikusów typu znikające wifi, niewykrywanie dedykowanej karty graficznej etc.
Przy wyborze patrz nawet na takie glupie rzeczy typu konstrukcja zawiasów, czy przycisk włączenia nie znajduje się zbyt blisko zawiasów lub co gorsza gniazda zasilania. Polecam równiez matowy ekran, wiem ze blyszczacy wyglada ladnie i w ogole, ale refleksy od ekrany utrudniaja życie.
@Carbon_Shard: Ja osobiście celuję w Asusy bo są tanie i w przeciwieństwie do przereklamowanych Lenovo się tak nie psują. Mówię to z mojego doświadczenia, ale najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto pracuje w serwisie.
@Carbon_Shard: Celuj w Dell albo ASUS, sam mam Samsunga i miałem tonę problemów że sterami pod win8 (był wgrany od razu, nic nie działało - blue screeny i 30 min ładowania systemu) plus jakiś miesiąc po gwarancji padł mi dysk twardy. Matka ma Asusa, już wiekowego co prawda ale z linuxem śmiga aż miło, ani razu nie był w naprawie. Lenovo niby nie jest takie złe ale słyszałem że serwis mają
@krzysiekdw: koledze w Y sie rozwalilo wejscie usb przy wyjmowaniu lekko pendrive xD

@Carbon_Shard: Ogolnie to tez mam Lenovo, chwalilam, ale raz byl na serwisie z niedzialajacym mikrofonem, wrocil do mnie nadal z niedzialajacym mikrofonem i zle skrecony. Odeslalam, dokrecili dwie srubki, na ponowna reklamacje mikrofonu nie spojrzeli, a ja nie mialam czasu trzeci raz go wysylac na drugi koniec Polski. Takze skoro serwis nie potrafi lapka skrecic to sorry,
@Carbon_Shard: @pesia: za 2.5k polecilbym ale uzywanego Lenovo z serii T czyli thinkpad takie pancerne klocki. Waza swoje, drogie podzespoly wiec wymiana czy dokladanie ramu etc nie wchodzi w gre, ale sa tez proste jak konstrukcja cepa, wydajne i trwale w takim stopniu, ze grafika predzej Cie poparzy niz sie spali.
@krzysiekdw: Ale jeśli mowa o grafice to często (znam co najmniej 3 osoby, którym się to przydarzyło) robią się "zimne luty". Koszt naprawy od 200zł, no chyba, że samemu się w piekarniku jakoś wypali ;)