Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję paska do zegarka Casio EF-552d. Oryginalny zamiennik jest kauczukowy (pic rel), a chciałbym jakiś skórzany, nie wiem jednak jaki pasek kupić żeby pasował rozmiarowo i stylistycznie do tego modelu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kauczuk jest dopasowany do szerokości koperty i ma wcięcie przy mocowaniu, a jak kupię zwykły pasek 20mm to moim zdaniem będzie to słabo wyglądać. Proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego paska
#zegarki
pixel_ - Mirki potrzebuję paska do zegarka Casio EF-552d. Oryginalny zamiennik jest k...

źródło: comment_Z95xnqIFX12Bo6VTtHtsfHFn104FnCal.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@pixel_: wg mnie przerwa między kopertą a paskiem nie wygląda słabo - idź do zegarmistrza w swojej okolicy który sprzedaje paski i sprawdź będzie najprościej. Poza tym są jeszcze przewlekane paski nato przy których ta przerwa nie będzie tak widoczna.
  • Odpowiedz
@pixel_: takie uszy to jeden z powodów dla kórych nie kupuje się takich zegarków-po prosu potem jest cholerny problem dopasować pasek. Możesz na forach (zegarki klub albo czwarty-wymiar.pl ) poszukać ludzi robiących paski ręcznie, ktoś ci zrobi skórzany z wycięciami jak w tym kauczuku. Cena pewnie w okolicach 100zł.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: 100 zł za pasek do tego zegarka to trochę dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zobaczę jak będzie wyglądać ze zwykłym paskiem, jeśli nie uda mi się dopasować żadnego to kupię kauczuk.
  • Odpowiedz