Wpis z mikrobloga

Cześć mirki,
planuje niedługo wymienić sobie moją moto g2, najlepiej na jakiegoś chińczyka. Patrzyłem na xiaomi redmi note 2, troche się nad one plus two zastanawiałem ale nie wiem czy nie za drogi, a xiaomi mi4 to taki kompromis między tymi telefonami, tylko, że się zastanawiam czy nie lepszy będzie ekran 5,5? Dodam, że chciałbym mieć dużo ramów w telefonie ;)

Ekran motki mi w sumie pasował, ale widziałem u kolegi z klasy One Plus One i jednak większy ekran to większa przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nie chce kupować tego samego, bo nie chce od niego ściągać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co mi polecicie? I jak to jest z kupnem na aliexpress? Jeszcze nic tam nie kupowałem, w dodatku pewnie skorzystam z konta bankowego ojca, w końcu mam dopiero 16 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. Na razie skupiam się nad redmi note2, ale może warto dopłacić do innego modelu? Co myślicie?

#xiaomi #aliexpress #mi4 #redminote2 #goldway #oneplus #oneplustwo
  • 10
@maciej__: one plus two? Z tego co wiem to jeszcze nawet nie wyszedł a jak wyszedł to pamiętaj że na Ali są też fejki i to na 99% jeden z nich. Oneplus sprzedają poprzez system (#!$%@?) zaproszeń. Nim takie Zdobędziesz to poczekasz dluugi czas, albo będziesz musiał dołożyć sporo więcej hajsu by zdobyć z legitnego źródła