Wpis z mikrobloga

Poświęciłem trochę czasu i przejrzałem stroje piłkarskie na nowy sezon.
Co oni z tymi pasami poprzecznymi w tym roku, to ja nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To się chyba nazywa moda. Trend z pewnością.
Nie przeglądałem wszystkich strojów Ekstraklasy i reprezantacji, pewnie znalazłoby się tego więcej.

Rayo Vallecano to chyba #!$%@?ło z tymi strojami, kwestie polityczne i propaganda nie powinny mieć miejsca w sporcie :/

Southampton i Stoke jak lustrzane projekty

Na końcu bramkarski strój Hoffenheim wstawiłem, chyba nawiązuje do tego, że bramkarz dobry to bramkarz #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)

I taki mój końcowy wniosek, ale Ameryki nie odkryłem: stroje piłkarskie to już #design pełną gębą i serious business. Zmienianie strojów z sezonu na sezon jest pod kibiców i ich pieniądze, a jednocześnie fajne połączenie między dwoma "branżami" - sportem i grafiką. Jest cała masa ciekawych wzorów, ale na wspomniany pasek w tym sezonie się uparli.

niemal wszystkie stroje na nowy sezon z największych lig można zobaczyć tu
klik

#pilkanozna #grafika #ekstraklasa #premierleague #ligue1 #laliga #bundesliga
Pobierz Sojerr - Poświęciłem trochę czasu i przejrzałem stroje piłkarskie na nowy sezon.
Co ...
źródło: comment_JZDk3qZ9594ttDoo6eHsGYvGR1fiegxB.jpg
  • 11
@NR00: jeśli podoba ci się klasyka, to jest tego więcej. Juventus ma klasyczne domowe, a całkowity minimalizm jest np w Fiorentinie. Z #premierleague bez pierdół jest też WHU. Ogólnie w BPL największy kosmos widziałem
Jak Lechii nie lubię, tak muszę przyznać, że te nowe koszulki mają zajebiste.


@4d1n: Dopóki nie zobaczysz jak paskudnie wygląda tył, z numerem i nazwiskiem zawodnika.