Wpis z mikrobloga

@qelser: jeśli by Ci się chciało kombinować to tak jak napisał moh1942: Virgin Mobile (29zł za wszystko) + jakiś fon na ratki po ok. 20zł/mc. Ostatnio sam przeszukiwałem oferty operatorów i na tę chwilę nie ma nic super opłacalnego. A czy z Play nikt do Ciebie nie dzwonił w związku z przedłużeniem? Zostawiałeś wypowiedzenie umowy już w punkcie? Bo zazwyczaj po tym, jak to zrobisz, dzwoni ktoś do Ciebie i nagle
  • Odpowiedz
no dzwonili właśnie ale kuźwa w takich porach ze NIGDY nie udało mi się odebrać....... a z 6 razy juz dzwonili to tylko sie na poczte nagrywają bo jak odsł#!$%@? potem to tylko muzyczka i "halo halo" i tyle. w sumie jakby nie patrzeć to wszystkie te ich telefony w zwiazku z abonamentem to tak jakby tel na raty wziąć... a ja chciałbym coś przykombinować :) dzięki w ogole za zainteresowanie i
  • Odpowiedz
ja też wychodzę z założenia, że operatorów trzeba łoić ile się da, bo oni nie mają skrupułów, żeby wyciągnąć z nas ostatni grosz przy pierwszej pomyłce lub przeoczeniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Polecam Ci cierpliwie czekać ewentualnie nasłuchiwać co w trawie piszczy. Zajrzyj na forum portalu telepolis, tam są ciekawe wątki. Polecam lekturę. Ja niecałe 2 lata temu zdecydowałem się na umowę w orange, bo wykombinowałem mega combo
  • Odpowiedz