Wpis z mikrobloga

  • 0
@MaddoxX1911 nurtuje mnie tylko kwestia gwarancji. Bo napisane jest tylko 12 miechów... Czy to nie jest tak ze 12 mies jest dla firm a żeby mieć 24 to ściąga się ze strony HP odpowiedni dokument, wypelnia i wysyła do nich?
  • Odpowiedz
@reaper6161: 24 dla prywatnych a 12 dla firm, jak brałem ten co mam to dostałem automatycznie 24, nie wiem czy coś załatwiali za mnie czy nie, na baterię jest niby 6 miesięcy ale serwis hp jest taki fajny że dostałem nową baterię jako prezent świąteczny pod choinkę po roku od końca gwarancji na nią.
  • Odpowiedz
@reaper6161: a serwis to czysta przyjemność, piszesz z supportem daje ci link do ups żeby sobie wydrukować naklejkę i ustalić kiedy ma przyjechać kurier, odbiera i całość trwa równo tydzień, gdyby nie to że trzeba go gdzieś transportować to na 3 dzień już by był gotowy
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: Fajna sprawa z tym serwisem, miła odmiana z tego co mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jakie jest Twoje zdanie na temat sklepu X-Kom. pl ? Nie zamawiałem jeszcze nic u nich na kwotę powyżej 500 cebulionów, nie oddawałem niczego na gwarancje itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@alan11: Bardzo się z tego cieszę, nie chce mieć do czynienia z takimi ludźmi jak ty. Jestem wlasnie przed zakupem sprzętu za 2,5k i chciałbym je dobrze ulokować, wiec nie sadzisz ze logicznym jest spytanie się o zdanie kilku, bardziej ogarniętych od siebie osób? Oczywiscie zakladalem posty na roznych, bardziej specjalistycznych forach, ale tam dostaje sie gora dwie rzeczowe odpowiedzi. A tutaj mam zywa konwersacje i multum propozycji. W końcu
  • Odpowiedz