Wpis z mikrobloga

@pqp_1: W ogóle mi nie szkoda gier wychodzących na konsole, wielki shit robiony na jedno kopyto za górę hajsu( z nielicznymi wyjątkami). Podlicz sobie ile do tej pory wydałeś na gry, a ja w tym czasie się pośmieje.
  • Odpowiedz
@pqp_1: Nie jestem graczem? Niby na jakiej podstawie to oceniasz? To ty się #!$%@? ze swoją ułomną konsolką w tag nie dla ciebie, a mnie nazywasz hejtem? Jesteś zwykłym gimbusem. Koniec dyskusji.
  • Odpowiedz
@Kauabang: nie jestes, jak bys byl to bys wiedzial ze konsole maja gry lepsze i sam bys kupil zeby pograc
ty nalezysz do ludzi odpalajacych gry, patrzysz ile fps i wylaczasz, po czym podniecasz sie jaki pc masz
oczywiscie gry sciagasz, bo hehe po co kupowac skoro za darmo xD

lub grasz w tego swojego cs i lola i to tyle z twoich gier
  • Odpowiedz
@pqp_1: Typie kisnę z ciebie. Jedyni gracze to ci konsolowi? Przecież każdy rozgarnięty wie, że te śmieszne pudełka są dla casuali. Szczególnie te ostatnie konsolki "nowej generacji" przestarzałe już w dniu premiery, wiesz co jest w środku? Normalne pctowe bebechy. Więc ciesz się swoimi 30fps w 720p oraz brakiem modów.
  • Odpowiedz
@pqp_1: Stać mnie. Poza tym nigdzie nie widziałem Europy universalis 4, seri Total War, civilizacji czy żeby daleko nie szukać cities skyline na konsoli. Poproś rodziców, może na następną gwiazdkę lepiej się postarają i kupią porządnego PCta.
  • Odpowiedz
@pqp_1: Yhy szczególnie do total wara, pominąłem już fakt, że 90% portów z konsoli wygląda na PC tak, że jedynie możesz sobie poczytać o tym, a potem wylewać swoją frustrację na wypoku. A to że na niektóre tytuły trzeba trochę dłużej czekać jest dla mnie nieistotne, mam co robić.
  • Odpowiedz
@Kauabang: nie uciagniesz 1080p i 60 w assassin creed unity chociazby, tak wiec po co sie dalej oszukujesz
czekacie na gry miesiacami, a jak wychodzi i trzeba pc za 5k to placz, my gramy we wszystko i nie interesuja nas detale, przechodzimy gre i gramy w inne, wy musicie sie spuszczac nad tym czy trawa jest ostra bo na kolejna gre przychodzi wam czekac kilka msc
  • Odpowiedz
@pqp_1: Nie dawno wrzucałem specyfikacje swojego kompa, obczaj sobie i napisz mi jeszcze raz o Unity. Już pisałem, że jak bym był biedakiem to i może kupiłbym sobie konsolkę, no ale że mogę sobie pozwolić to inna sprawa. Jasne tekst o detalach i rozdziałce słyszę zawszę zawsze kiedy brakuje argumentów te wszystkie rozpaczliwe "to się nie liczy" możesz sobie w byty wsadzić i próbować się dalej oszukiwać, chyba że do
  • Odpowiedz
@Kauabang: gtx 980 wyciaga 40 fps, tak ze o czym ty mowisz chlopaczku

pozatym mam i pc i konsole, to ty jestes biedny bo nie stac cie na granie w dobre gry i to ty musisz wybierac pc i darmowe gry z torrentow bo na nic lepszego cienie stac
  • Odpowiedz
@pqp_1: Konsola za 1700 i pc za 1000 rozśmieszasz mnie :) Na żadnym zdjęciu nie ma monitora. więc jesteś w dupie. Co do unity to ta gra to jeden wielki bug, beka z ludzi, którzy wydali choćby złotówkę. Zobacz zapowiedzi nowego Wieśka, zobacz GTA V które już niedługo wyjdzie i powiedz, że konsole to nie beta testy i śmietnisko.
  • Odpowiedz
@Kauabang: czyli cie zmasakrowalem i twoj argument zemasz zawsze 1080 i 60 i ze macie lepsza konsole jest zabawby

po 2 napisalem ze do kazdej gry na pc ktorej nie ma na konsoli styka pc za 1000 zl

po 3 nie pograsz w gta i wiedzminana max wiec o czym my tu dyskutujemy
  • Odpowiedz
@Kauabang: haha, ty nawet nie potrafisz nic prawdziwego przedstawic

zmasakrowalem cie prawda, pamietaj mozesz wymyslac tak jak do tej pory ale latwo sie udowadnia ze ktos klamie, prawda samasie broni

nawymyslales i uciekasz, zupelnie w stylu podludzi pc
  • Odpowiedz