Wpis z mikrobloga

@rasmor: #!$%@?... naprawdę? Chcesz nazwać miłość dwóch osób o tej samej płci chorobą? W czym Ci to przeszkadza? Dla Ciebie to może być naprawdę bardzo poważny nóż wbity w Twój wypaczony światopogląd, ale każda miłość jest sprawą osobistą ludzi, którzy się kochają. Tobie nic do tego.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Gdy jestem hetero i lubię penetrować kobiece tyłki to się tym publicznie nie chwalę, bo nic nikomu do mojej seksualności. Moja seksualność to rzecz o której rozmawiam jedynie z seksuologiem lub partnerką.

Podstawowy błąd homoseksualistów przez który nigdy nie będą w pełni akceptowani, to wchodzenie z brudnymi buciorami w sferę publiczną. Jestem hetero? Siedzę cicho i się nie chwalę, nie mówię o tym. Jestem homo? Hurrr durrr moje prawa! Akceptacja!
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Więc radykalni z LGBT muszą być wrogiem nr jeden tych nieradykalnych. Za każdym razem gdy nie radykalnemu pęka żyłka bo zobaczył nieprzychylny komentarz pod kątem #homo powinien zabić jednego radykała z LGBT (niezależnie od tego kto go napisał). Może w ten sposób społeczność #homo doczeka się dojrzałego kręgu. Do tego zaszyć usta wszystkim homo i lewakom młodszym niż 25 lat (dojrzałość psychiczna, emocjonalna) i homoseksualiści pozbędą się ludzi ośmieszających i
  • Odpowiedz
Jest różnica pomiędzy radykalnymi działaczami LGBT, a zwykłymi cichymi ludźmi, którzy nie obnoszą się ze swoją seksualnością.


@NonOmnisMoriar: Problem w tym, że wiele osób odbiera nawet pośrednie nawiązanie do tematu jako obnoszenie się. Najlepsi są Ci co w ogóle nie pisną ani słowa na temat ich życia? ;)
  • Odpowiedz
@goompas: Nie jestem fanem neuropy, ani wielkim fanem homo (niech sobie żyją jak każdy, ale parady, śluby czy adopcje to przegina), aczkolwiek to nie jest choroba. Nie ma tego w ICD-10 więc nie jest zaburzeniem.

The World Health Organization's ICD-9 (1977) listed homosexuality as a mental illness; it was removed from the ICD-10, endorsed by the Forty-third World Health Assembly on 17 May 1990.[137][138][139]


Źródło wiki

Co do pedofilii to się
  • Odpowiedz