Wpis z mikrobloga

@franaa: To prawda, szczególnie na silniki wyszło tragicznie... No ale cóż, to pierwszy model "ćwiczeniowy" jeszcze kilka-kilkanaście i może to będzie lepiej wyglądało. Dzięki! :)
  • Odpowiedz
@kodekscywilny: Stresowałem się jak malowałem i ręka mi się telepała jak głupia, zielona farba była jakaś dziwna, wydaje mi się że była po prostu stara bo była bardzo rzadka i mimo tego że ją mieszałem kilkanaście razy to nadal zostawały jasne plamy. Oczywiście nie próbuję się usprawiedliwiać :) Farbki firmy Revell.
  • Odpowiedz
@franaa: Na pewno będę się starał dużo bardziej przy kolejnym, niestety tak jak napisałem stresuję się, że coś pójdzie nie tak i wychodzi jak na załączonym obrazku :( Mam nadzieję że będzie lepiej :)
  • Odpowiedz
@pavel202: używaj podkładów zanim pomalujesz (nie będziesz musiał tyle poprawiać), z farb polecam humbrolla, mi się tam zawsze dobrze nim malowało. zainwestuj też w jak najwierniejsze odtworzenie modelu - poznaj jego historię, oryginalne malowanie, poszukaj zdjęć oryginalnych pojazdów. a jeszcze takie pytanie, malowałeś wszystko po złożeniu?
  • Odpowiedz
@kodekscywilny: Ok, dzięki za pomoc. Malowałem mniej więcej tak jak było napisane w instrukcji no ale nie wyszło :) Następny na pewno wykonam według jakiegoś oryginalnego malowania, dokupię więcej farb i coś postaram się wykombinować. Co do malowania: malowałem przed przyklejeniem, czekałem aż wyschnie i dopiero kleiłem, później wprowadzałem "poprawki" żeby się mniej więcej zgadzało :)
  • Odpowiedz