Wpis z mikrobloga

Mirki Mireczki potrzebuję kogoś chętnego kto przebywa na emigracji do przeprowadzenia wywiadu. W zasadzie w formie tekstowej, podrzuciłbym pytania i dał kilka dni na odpowiedź(deadline oddania pracy mam 16 stycznia). Miałem pisać bezpośrednio do kilku najbardziej udzielających się osób na maila. Stwierdziłem jednak, że założę w końcu konto i zostanę aktywnym użytkownikiem.

Otóż sprawa polega na tym, że jestem na trzecim roku licencjatu geografii na specjalizacji geoinformatyka. Przedmiot ogólny, który wybrałem miał być lekki, miły i przyjemny aby wyrobić ECTS. Niestety jest dostępny dla wszystkich i pierwszaczki zamiast napisać jedno kolokwium na 30 minut podczas ostatniego wykładu wolały przeprowadzić wywiad z imigrantem/emigrantem (5-10 stron tekstu) wraz z opisem (także 5-10 stron tekstu, który musi zawierać oczywiście odniesienia do wykładów i literatury). Stwierdziłem, że najlepiej poszukać tam gdzie po prostu ktoś chętnie się dzieli takimi informacjami. Jak już mam coś robić to z interesującą i najzwyczajniej świecie chętną do tego osobą. Liczę na was!

Jeśli ktoś myśli, że chcę tylko kogoś wykorzystać i się zmyć z wykopu to się raczej pomyli. Zawsze możemy pogadać są fejsbuki, komunikatory. Jak sam w jakimś wypadku będę mógł pomóc to z chęcią się zrewanżuję.

#emigracja #zagranico #uk #zycienaemigracji
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, jestem kolegą scooby666 i również muszę przygotować podobny wywiad aby zaliczyć przedmiot. Jeśli znalazł jakiś chętny byłbym bardzo wdzięczny :)
  • Odpowiedz