Wpis z mikrobloga

Dlaczego Mirki pijące whisky na wykopie mają ogromny ból i wiadro hejtu jak ktoś powie że lubi np JW red lub coś podobnego. Jak się komuś podoba pić z colą to pije z colą, Whisky jest dla siebie a nie do podjarania że tylko ja pije prawilnie single z wodą lodowcową. Jak jedźiecie swoim Tico/Matizem to już nie ma w was takiego bólu że to nie Merc/Audi itp ? Nikt wam na parkingu nie mówi że juz MPK Lepsze. Oj nie, więc ogarnijcie

#pijzwykopem #whisky #whiskey #whiskyboners #niepopularnaopinia
  • 14
Z tym bólem to jest tak jakbym stawał na światłach jadąc Volvo i pytał kogoś w Tico czy nie lepiej iść na nogach. No nawet mi ich nie szkoda. A jak uznasz że dobry jest dla Ciebie JW to go pij ;D
@xspeditor: Nikt nie ma bólu dupy o to że ktoś pije JW Red label z colą bo inaczej tego wypić się nie da( ͡° ͜ʖ ͡°) Tanich blendów nie pije się dla smaku raczej więc ja wolałbym kupić za tą kasę dobrą wódkę. A jakaś tam degustacja single maltów jest przyjemne :)
@xspeditor: Ja nikogo nie hejtuje za to co pije, z czym pije, z kim pije i ile pije :) Każdy robi jak lubi. A że ja lubię poznawać coraz to nowsze destylaty, to nazbierało się i zbiera się tego odrobinę. Sobota wylądowała, także do szkła ;)