Wpis z mikrobloga

@wykopowy_on: A ja mam bekę zarówno z prawaków jak i lewaków. Jestem dosłownie po środku :D

-Popieram LGBT, niech będą sobie szczęśliwi. Każdy ma do tego prawo.

-Jestem przeciwko religii ogółem.

-Jestem przeciwko Europie, złudny pokój i idiotyczne zasady.

-Żeby poprawić sytuację w Polsce musiałaby ona wystąpić z UE i całkowicie zmienić rząd.

-Polak polakowi wilkiem. Nie znam drugiego, cywilizowanego kraju, w którym ludzie skaczą sobie do gardeł. To jest paranoja.
@pitrek136: Ja ogółem muszę parę rewatchów zrobić. Problem w tym że mam świetną pamięć do anime i kojarzę prawie całego Death Note'a, którego obejrzałam jako pierwszego... w 2009 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
-Popieram LGBT, niech będą sobie szczęśliwi. Każdy ma do tego prawo.


-Jestem przeciwko religii ogółem.


-Jestem przeciwko Europie, złudny pokój i idiotyczne zasady.


-Żeby poprawić sytuację w Polsce musiałaby ona wystąpić z UE i całkowicie zmienić rząd.


-Polak polakowi wilkiem. Nie znam drugiego, cywilizowanego kraju, w którym ludzie skaczą sobie do gardeł. To jest paranoja.


-Równouprawnienie, miejsca pracy dla młodych.


-Dyktatura jest zła, ale demokracja w takiej formie jaką mamy to po
@wykopowy_on: No to tak:

1. Ok :D

2. Ja w życiu przeszłam tyle, że nie wierzę w żadne nadprzyrodzone moce i osoby. Za dużo absurdu itd. Zawsze kiedy najbardziej potrzebowałam pomocy, zostawałam sama. Dlatego też nikomu nie ufam i wszystko robię sama.

3. Niby tak, ale chociażby ostatnia ustawa o odkurzaczach... nawet ja wiem, że jeśli odkurzacz ma więcej watuff to szybciej odkurzymy mieszkanie. Durne RoHS przez które masa elektroniki się
@wykopowy_on: Wiesz co jest najśmieszniejsze? Ja też tego jeszcze nie czytałam, a wiele osób poleca.

Tym samym obalamy mit, że młodzi ludzie nie czytają książek ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Widzę że w matrasie mają i empiku. Pójdę jutro i kupię, mam niedaleko.