Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace polećcie jakiś radiator na CPU, bo mnie już #!$%@? bierze od stockowego intelowego. Jak w coś gram, to 2 pokoje dalej słychać bzzziuuu a sam musze na słuchwakach być, żeby tej rakiety nie było słychać. Grafika i zasilacz chodzą cichutko, tylko #intelcwel. Obudowa jest dość wąska (18cm), najlepiej jakby radiator był niski i kosztował ok. 100zł.

Socket 1155
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@windows8: mam spc fortis 2 i w 100% spełnia swoje zadanie. Odłączyłem wentylatory na obudowie i w stresie nie przekracza 45 stopni (i7 3770k stock). Jedyne co teraz słychać to wirujące talerzowce :/
  • Odpowiedz
@only:

ja mam raijintek nemesis. i7 4790k nie ugrzal sie w stresie powyzej 60stopni i jest niesłyszalny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co prawda kosztuje troche wiecej niz 100zl ale jak Ci sie zmiesci i masz dodatkowa stowke to sie nie zastanawiaj
  • Odpowiedz
@windows8: musisz w rysunkach technicznych coolera sprawdzić czy nie będzie zawadzać o te radiatory na sekcji zasilania, masz tam wszystkie wymiary podane zazwyczaj, niektórzy producenci mają nawet listę kompatybilnych płyt.
  • Odpowiedz