Wpis z mikrobloga

@Wykopoczta @wawrzyn1313

Dostałem paczkę od różowego paska o nicku @wawrzyn1313 a imieniu Joanna. Dziękuje bardzo, jestem super zadowolony z mojej paczuszki :) trochę się nie spodziewałem bo wydawało mi się że nie podawałem w profilu paczkomatu a tu bach sms "Masz paczkę" Myślałem że może coś z allegro zamawiałem ale paczka zapakowana w ładny świąteczny papier ozdobny wydawała się podejrzana. Pewnie bomba albo węglik :)

Mój różowy pasek trochę wkurzony że jako to paczka? za darmo? od dziewczyny i jeszcze ci pisze list. Toż to na pewno zdrada (młoda, ładna studentka Joanna z Gdańska he he ( ͡º ͜ʖ͡º) )!!! ale udało się ją udobruchać zagęszczonym mlekiem, wisiorkiem i kolczykami ( ͡º ͜ʖ͡º). Ale do tej pory się zastanawia co to wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam jestem bardzo zadowolony. Paczuszka Super zapakowana :) można powiedzieć że profesjonalnie. Ja jeszcze swojej paczki nie wysłałem ale widzę że wrzucenie wszystkiego w reklamówce z biedronki do pudełka i wypełnienie go wypełniaczem nie wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzeba będzie się wybrać do sklepiku i kupić jakiś papier ozdobny.

Może jeszcze streszczę co dostałem :) a więc tak książkę Igrzyska Śmierci (oglądałem w kinie ale jestem ciekawy jak bardzo się książka różni od filmu, mój różowy pasek też jest ciekawa, pewnie też przeczyta), książeczkę grę o intrygującym tytule Plaga :), książeczkę Podstawy prognoz pogody :), wisiorek i kolczyki dla mojego różowego paska (bardzo zadowolona), zagęszczone mleko słodzone o smaku kakaowym, krakersy mix, góraliki czekoladowe (nigdy nie jadłem ;), czekolada milka pycha, ciasteczka zbożowe w sam raz na śniadanie, batoniki CrispyBits :) no i oczywiście długi ale ciekawy list. Przeczytaliśmy z różowym paskiem razem, a potem razem pójdziemy spać :) ale od jutro wszystko oddzielnie :) aha zazdroszczę, też bym chciał mieszkać razem z dwoma fajnymi różowymi paskami :)

Dziękuje bardzo i pozdrawiam pannę Mirkę (Joannę) :) @wawrzyn1313

To też była moja pierwsza @wykopaczka :) za rok też się zapisuje polecam :D
  • 4
  • Odpowiedz