@Threepwood: nie mam na tyle samozaparcia i determinacji, jakbym się wziął za takie coś to za dwa dni by mi się znudziło pewnie. A tak, raz na jakiś czas, może nawet częściej, bez przymusu, zrobię jakiś zakopfest ;)
  • Odpowiedz