Ostatnio kupiłem sobie łódź podwodną i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli łodzi podwodnych.

W związku z tym cumuję ją na środku ulicy pod blokiem, bo – nie wiem, czy wszyscy to rozumieją – gdzieś MUSZĘ zacumować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla łodzi podwodnej w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał ją
yuio - Ostatnio kupiłem sobie łódź podwodną i niestety od razu zderzyłem się z brutal...

źródło: moja-lodz-podwodna

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach