Kochani, dziś nie będzie vloga, bo szafa dzwonił, że jeszcze nie złapał dystansu, równowagi i trzeźwości po osiągnięciu zaszczytnego 5 miejsca w Polsce wśród najgorszych dzbanów wśród kierowców. Ponieważ nie ma takiej możliwości by skomentował sprawę i przeprosił za zachowywanie się jak niedojrzały nastolatek to ma zamiar sprawę przemilczeć jeszcze do jutra zażywając kolejną porcję zimnej pysznej wódeczki ze somsiadem. A jutro wróci jakby nigdy nic do vlogów sprzed miesiąca. Z DYSTANSEM
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
marian712
- 19
henk__
- 0
@marian712: Nagrali jak coś o-----ł w aucie?
- 13
Kłamca przyłapany na gorącym #1
Nie tak dawno komoda twierdził, iż nie posiada żadnej wagi, która rejestruje jego wagę i dlatego nie moze się tym podzielić. Prawda? No to posłuchajcie jego samego w tej kwestii...
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton #klamca
Nie tak dawno komoda twierdził, iż nie posiada żadnej wagi, która rejestruje jego wagę i dlatego nie moze się tym podzielić. Prawda? No to posłuchajcie jego samego w tej kwestii...
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton #klamca

- 3
@marian712: O jaki chudy wtedy byl ...
@marian712: dawno temu na początku jak go oglądałem to on nawet pokazywał ta wagę,
Później pokazywał wyniki z niej na komputerze jednak wtedy to już było +/- ile kg, chciał to linkować ale nie wyszło , tak jak wyniki badań, jak poszedł z kartka wypisana co mu internauci każą zbadać do punktu poboru, nigdy nie pokazał, wcześniej chwalił się dobrymi wynikami, ale tam kazali mu zbadać np przepustowość żył czy
Później pokazywał wyniki z niej na komputerze jednak wtedy to już było +/- ile kg, chciał to linkować ale nie wyszło , tak jak wyniki badań, jak poszedł z kartka wypisana co mu internauci każą zbadać do punktu poboru, nigdy nie pokazał, wcześniej chwalił się dobrymi wynikami, ale tam kazali mu zbadać np przepustowość żył czy
- 52
Poniżej przedstawiam jeden z "dealów" szafy, właściciela portalu testhub.pl.
Na profilu patronite szafy nastąpiła niespodziewana zwyżka, z 775 do 915 PLN miesięcznie, i to dzięki przybyciu tylko 4 patronów więcej! A właściwie, większość z tej różnicy to zasługa tylko jednego z nich... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż, jednym z nowych patronów jest profil "Atmotube". Jest to firma produkująca mierniki jakości powietrza, od stosunkowo niedawna posiadająca oddział w Polsce. Profil ten wspiera trzech twórców
Na profilu patronite szafy nastąpiła niespodziewana zwyżka, z 775 do 915 PLN miesięcznie, i to dzięki przybyciu tylko 4 patronów więcej! A właściwie, większość z tej różnicy to zasługa tylko jednego z nich... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż, jednym z nowych patronów jest profil "Atmotube". Jest to firma produkująca mierniki jakości powietrza, od stosunkowo niedawna posiadająca oddział w Polsce. Profil ten wspiera trzech twórców
- 11
@keton123 nie tylko stówkę. To jest 100PLN miesięcznie. Czyli jak Atmotube wycofa swój patronat, to będziemy wiedzieć ile kosztuje wystawienie "obiektywnej" recenzji na testschabie
- 10
@PatoPaczacz: Czy Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach przy ul. Wróbla 17 został poinformowany?
- 10
Szafa, jesteś z siebie dumny PAJACU? Witamy serdecznie użytkowników portalu Tablica Rejestracyjna i zapraszamy do dalszej oceny wyczynów tego błazna.
https://tablica-rejestracyjna.pl/WW20
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton #kretynnadrodze
https://tablica-rejestracyjna.pl/WW20
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton #kretynnadrodze
źródło: comment_JhPW0eKKLkMSaxpj0uattvG71YJF2yPb.jpg
Pobierz- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@PatoPaczacz: za każdym razem generujesz nową planszę z tymi hasłami? Bo zauważyłem że zmieniają hasła swoją lokalizację
- 3
@basssiok: korzystam ze strony, która ma opcję wygenerowania pliku pdf z 30. arkuszami gier z losowo rozstawionymi hasłami
- 28
Z OSTATNIEJ CHWILI
#kieleckiulaniec po regularnym przeglądaniu tagu wypowiedział dżihad pewnemu portalowi ze śmiesznymi obrazkami. Obwiesił się plastikiem C4, zatankował do pełna obydwa baki wypożyczonego Nissana Patrola wersja Super Safari, i własnie zmierza w kierunku Poznania w celu wysadzenia serwerowni. Strzeżcie się wypopki.
#mocnyvlog #ussponton
#kieleckiulaniec po regularnym przeglądaniu tagu wypowiedział dżihad pewnemu portalowi ze śmiesznymi obrazkami. Obwiesił się plastikiem C4, zatankował do pełna obydwa baki wypożyczonego Nissana Patrola wersja Super Safari, i własnie zmierza w kierunku Poznania w celu wysadzenia serwerowni. Strzeżcie się wypopki.
#mocnyvlog #ussponton
źródło: comment_sX14oGWcDehKEvZ6Dd0lpqCr4U9UEbRu.gif
Pobierz@PatoPaczacz: nie tacy Biauka najeżdżali, a potem i tak mogli co najwyzej go w berło ucałować. Akurat Biauek to ma w------e na wszystko i wszystkich.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ulane Bingo pojawi się albo w nocy, albo jutro, bo wolę obejrzeć Ligę Mistrzów. Ale z tego co widziałem na podglądzie, atencjusz-szafencjusz przed pokazaniem samochodu zdjął blachy. Szkoda, za to co o---------ł w tym Nissanie wysmarowałbym mu B A R D Z O miłą recenzję na tablica-rejestracyjna.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton
- 1
@Kajok33 jednak nie zdjął, fragment rejestracji W20 widać w 6:32. Może znajdę ten konkretny egzemplarz
@PatoPaczacz: W-W20
Ulane Bingo 82! 11 haseł trafionych, czyli nawet nieźle, ale bingo nie siadło, choć było bardzo blisko. Trochę się zastanawiałem, czy porównanie kamer można zaliczyć pod lokowanie produktu. Sony które przeleżało u gubernatora w hehe szafie nagle okazało się najlepsze (z tego miejsca pragnę pozdrowić dobrych chłopaków z kieleckiego oddziału Sony Centre!), ale to chyba trochę za mało. Wyniki:
szafa vs język polski- pierwsze słowo wypowiedziane na wysrywie, DZISIEJ. Do 1:07 powtórzone trzy
szafa vs język polski- pierwsze słowo wypowiedziane na wysrywie, DZISIEJ. Do 1:07 powtórzone trzy
źródło: comment_YYhON1GPsBB77uCVjnXbsXxgwcxtHq8M.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 1
@PatoPaczacz: uss ponton xD skislem
- 11
@5684379: Pic real:
źródło: comment_NbnKzYuxwtR3WILyFcmVVpLBIu5VC0DS.jpg
Pobierz- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PatoPaczacz: może biedak kiedyś 'zapomni' pojechać wystrzelać limit, przyjadą na sygnale PSY i zabiorą mu SZAFĘ xD
- 0
@MolibdenowyTadeusz: dokładnie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PatoPaczacz bo jeszcze będzie trzeba zmienić prusak na patrol xd
- 2
@basssiok daję mu max 5 wysrywów aż wypali z tekstem "ahaha ale się nabraliście, Patrol był na testy, wracam do Prusaka, mówiłem że będę nim jeździł dopóki koła nie odpadną"
- 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
Otwieram panel dyskusyjny pod nazwą "Co mówili do siebie kelnerzy". Moja propozycja:
Patrz na tego grubasa w okularach. Niby skacowany i bez apetytu, ale już czwarty talerz sushi o-------a.
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton
Patrz na tego grubasa w okularach. Niby skacowany i bez apetytu, ale już czwarty talerz sushi o-------a.
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton
źródło: comment_XCDUOPjcCMH79Oo4QVROpZIFQBVIrBtI.gif
Pobierz@PatoPaczacz: paacz znowu udaje ze nie jest głodny
@PatoPaczacz: pa! to tego łysa wyruchała na 100 koła papiera!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Na patronite pod koniec vlogów z Hiszpanii nastąpiła delikatna zwyżka i kwota przekroczyła 800 PLN, a tymczasem jest 775 PLN. Nawet wyjazd do egzotycznego kraju, z lubianym przez wszystkich widzów znajomym, nie podniósł miesięcznej kwoty z patrona, liczby wyświetleń, czy stosunku łapek góra-dół. Chyba więcej niż tylko paru "dzieciaków z druszlakami na głowie" zaczęło zauważać, że cały czas manipulujesz, oszukujesz widzów, wrzucasz clickbaity, rozdajesz shadowbany za samo wyrażenie odmiennej opinii, a jakość
- 6
@Infrass: armario to jego konto:P ale chyba stare
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PatoPaczacz: jak długo był w tej Brazylii? Oglądałem jakieś z ciekawości jego vlogi po dłuższej przerwie i nie wiem jak ja go mogłem kiedyś oglądać dzień w dzień xD
- 1
@polik95: prawdopodobnie był 2 tygodnie. Pierwszą fotkę na insta z Brazylii wstawił 15 marca, więc chyba był od 14 do 28.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...










