Kochani, dziś nie będzie vloga, bo szafa dzwonił, że jeszcze nie złapał dystansu, równowagi i trzeźwości po osiągnięciu zaszczytnego 5 miejsca w Polsce wśród najgorszych dzbanów wśród kierowców. Ponieważ nie ma takiej możliwości by skomentował sprawę i przeprosił za zachowywanie się jak niedojrzały nastolatek to ma zamiar sprawę przemilczeć jeszcze do jutra zażywając kolejną porcję zimnej pysznej wódeczki ze somsiadem. A jutro wróci jakby nigdy nic do vlogów sprzed miesiąca. Z DYSTANSEM
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marian712: dawno temu na początku jak go oglądałem to on nawet pokazywał ta wagę,
Później pokazywał wyniki z niej na komputerze jednak wtedy to już było +/- ile kg, chciał to linkować ale nie wyszło , tak jak wyniki badań, jak poszedł z kartka wypisana co mu internauci każą zbadać do punktu poboru, nigdy nie pokazał, wcześniej chwalił się dobrymi wynikami, ale tam kazali mu zbadać np przepustowość żył czy
  • Odpowiedz
Poniżej przedstawiam jeden z "dealów" szafy, właściciela portalu testhub.pl.
Na profilu patronite szafy nastąpiła niespodziewana zwyżka, z 775 do 915 PLN miesięcznie, i to dzięki przybyciu tylko 4 patronów więcej! A właściwie, większość z tej różnicy to zasługa tylko jednego z nich... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż, jednym z nowych patronów jest profil "Atmotube". Jest to firma produkująca mierniki jakości powietrza, od stosunkowo niedawna posiadająca oddział w Polsce. Profil ten wspiera trzech twórców
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@keton123 nie tylko stówkę. To jest 100PLN miesięcznie. Czyli jak Atmotube wycofa swój patronat, to będziemy wiedzieć ile kosztuje wystawienie "obiektywnej" recenzji na testschabie
  • Odpowiedz
Z OSTATNIEJ CHWILI
#kieleckiulaniec po regularnym przeglądaniu tagu wypowiedział dżihad pewnemu portalowi ze śmiesznymi obrazkami. Obwiesił się plastikiem C4, zatankował do pełna obydwa baki wypożyczonego Nissana Patrola wersja Super Safari, i własnie zmierza w kierunku Poznania w celu wysadzenia serwerowni. Strzeżcie się wypopki.
#mocnyvlog #ussponton
PatoPaczacz - Z OSTATNIEJ CHWILI
#kieleckiulaniec po regularnym przeglądaniu tagu wy...

źródło: comment_sX14oGWcDehKEvZ6Dd0lpqCr4U9UEbRu.gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulane Bingo pojawi się albo w nocy, albo jutro, bo wolę obejrzeć Ligę Mistrzów. Ale z tego co widziałem na podglądzie, atencjusz-szafencjusz przed pokazaniem samochodu zdjął blachy. Szkoda, za to co o---------ł w tym Nissanie wysmarowałbym mu B A R D Z O miłą recenzję na tablica-rejestracyjna.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulane Bingo 82! 11 haseł trafionych, czyli nawet nieźle, ale bingo nie siadło, choć było bardzo blisko. Trochę się zastanawiałem, czy porównanie kamer można zaliczyć pod lokowanie produktu. Sony które przeleżało u gubernatora w hehe szafie nagle okazało się najlepsze (z tego miejsca pragnę pozdrowić dobrych chłopaków z kieleckiego oddziału Sony Centre!), ale to chyba trochę za mało. Wyniki:

szafa vs język polski- pierwsze słowo wypowiedziane na wysrywie, DZISIEJ. Do 1:07 powtórzone trzy
PatoPaczacz - Ulane Bingo 82! 11 haseł trafionych, czyli nawet nieźle, ale bingo nie ...

źródło: comment_YYhON1GPsBB77uCVjnXbsXxgwcxtHq8M.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@basssiok daję mu max 5 wysrywów aż wypali z tekstem "ahaha ale się nabraliście, Patrol był na testy, wracam do Prusaka, mówiłem że będę nim jeździł dopóki koła nie odpadną"
  • Odpowiedz
Na patronite pod koniec vlogów z Hiszpanii nastąpiła delikatna zwyżka i kwota przekroczyła 800 PLN, a tymczasem jest 775 PLN. Nawet wyjazd do egzotycznego kraju, z lubianym przez wszystkich widzów znajomym, nie podniósł miesięcznej kwoty z patrona, liczby wyświetleń, czy stosunku łapek góra-dół. Chyba więcej niż tylko paru "dzieciaków z druszlakami na głowie" zaczęło zauważać, że cały czas manipulujesz, oszukujesz widzów, wrzucasz clickbaity, rozdajesz shadowbany za samo wyrażenie odmiennej opinii, a jakość
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PatoPaczacz: jak długo był w tej Brazylii? Oglądałem jakieś z ciekawości jego vlogi po dłuższej przerwie i nie wiem jak ja go mogłem kiedyś oglądać dzień w dzień xD
  • Odpowiedz