Wszystko Wszystkie Archiwum RomeYY RomeYY 15.01.2016, 23:30:47 3 + #muzyka#trojka#gdansk#theshipyardŁadnie Stocznia, no ładnie. spokoromek spokoromek 16.01.2016, 12:01:38 0 + @RomeYY: Świetny zespół. Szkoda, że tak mało znany. Póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
spokoromek spokoromek 16.01.2016, 12:01:38 0 + @RomeYY: Świetny zespół. Szkoda, że tak mało znany. Póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#trojka
#gdansk
#theshipyard
Ładnie Stocznia, no ładnie.