Wszystko
Najnowsze
Archiwum
139
Prawie 1 mln Polaków wywiozło dekodery za granicę. Nielegalnie

Żeby oglądać polską telewizję na obczyźnie, prawie milion Polaków zabrało dekodery telewizji satelitarnej ze sobą. A to zabronione.
z- 83
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
139

Żeby oglądać polską telewizję na obczyźnie, prawie milion Polaków zabrało dekodery telewizji satelitarnej ze sobą. A to zabronione.
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking