Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KRULL: ja brałem jabłkowy do mieszania;) tak, jest drogi, ale mocny aromat ma. najtaniej to chyba te tytonie w Niemczech wychodziły. Z tego co pamiętam w 2012 ~3€ za paczkę małą płaciłem, a w tym roku coś w okolicach 150KC :/
  • Odpowiedz