#slucham Janusza Radka w Opolu - "Dziwny jest ten świat". Pamiętam z tv to wykonanie, ale nie wiedziałam kto śpiewał.. ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach