#slucham Ladytron - Little Black Angel. Puściłem sobie "Best of" nie patrząc na trackliste, a tu nagle cover Death in June. 0_o
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#slucham Yeasayer - Mondegreen i myślę ciepło o meetingach ^k. Co najmniej 3 certyfikaty z manchatanu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach