Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wstaje jak zwykle 4:30 do roboty i zawsze wbijam jakieś nocne spanie oglądać. Tymczasem #rafatus jeszcze chleje i dobrze się bawi. Prawdziwa patologia z tradycjami. Ciekawe kiedy 2cznik ostatnio został do tej godziny? #danielmagical
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@papiesh: 2cznik ostatni raz to pijany byl jak menelice zepchnal z fotela. Sciemnia z tym picicem tak ze szkoda gadac, pijany to byl jak pil z Guzikiem w wynajetym mieszkaniu jak byly palone i walone rzeczy na suke. Jeszcze pamietam czasy jak zerowal szklanke wodki 200ml za 20zl a teraz zeruje szkalnke kociolka 5% za 200zl :)
  • Odpowiedz
@mroz3: wiesz oni nie jedza, 700 mieszkanie 500 prąd i reszta na alko idizze raz na tydzien jakas pizza, piorą u koleżanki, tam nie ma lodowki pralki i kuchenki, jeden pokoj i kibel jak u magikali
  • Odpowiedz