Nie wiem co sie tak poniecacie Bonkiem. Byl trenerem reprezentacj i nic nie zdzialal, byl v-ce prezesem polskiego zwiazku i co? I sobie odpowiedzcie sami #pzpn
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@desygnat:

Cytuje:

"No, niektórzy jeszcze wyciągają argument, że Boniek był w PZPN, kiedy w Polsce szalała korupcja. Tak, był w PZPN - jako wiceprezes ds. marketingu. I mimo że wykraczało to poza jego kompetencje, przyklepał "Fryzjerowi" tytuł persona non grata, odsunął potężnego obserwatora Duszę, wprowadził losowanie sędziów (zamiast wyznaczania) i podzielił ligę na grupę mistrzowską i spadkową, żeby nie było meczów o
  • Odpowiedz
@Shaki: Kto tak mówił że za Laty będzie lepiej? No chyba nie ja. Większość raczej spodziewała się porażki, bo nie dość że ćwok (jak Listkiewicz) to jeszcze bez żadnych wtyków i kontaktów (w przeciwieństwie do Listkiewicza)
  • Odpowiedz
#pzpn

15:18 "Zdzichu (Kręcina-przyp. red.), dałeś plamę w ostatnim roku. Daj już spokój". Od Lacha dostało się też Listkiewiczowi: Jak mogłeś zostawić Związek w takim stanie?"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podrzuciłby ktoś jakiś stream z tej groteski, która właśnie się odbywa w warszawskim Sheratonie?

#pzpn
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To już wolę, żeby Kręcina wygrał te wybory niż koalicja Kosecki&Potok i obsadzenie całego związku rodzinami polityków.

#pzpn
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pzpn

14:38 Przedstawiciel Komisji Rewizyjnej PZPN: najpoważniejszy zarzut skierowany przez Ministerstwo Sportu pod adresem PZPN, to brak stałej kontroli nad wszystkimi komórkami Związku. Po co jednak stale kontrolować, jeśli nie natrafiliśmy na nieprawidłowości?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach