#takaprawda #prawdaprostowoczy Ale powiem wam że nie jest źle, nie jest źle. Możnaby powiedzieć że nawet jest znośnie dobrze. No i są widoki że będzie lepiej, zdecydowanie lepiej. A już w okolicach Lipca to już w ogóle będzie the best i wypierdziaście.
Ale powiem wam że nie jest źle, nie jest źle.
Możnaby powiedzieć że nawet jest znośnie dobrze.
No i są widoki że będzie lepiej, zdecydowanie lepiej.
A już w okolicach Lipca to już w ogóle będzie the best i wypierdziaście.