Wszystko Wszystkie Archiwum Nerlo Nerlo 12.08.2016, 05:28:20 via Android 2 Bez kurtki się nie obejdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)#kielce #pieknajesientegolata Cronox 77LatBedeNiedojrzaly o.....9 konto usunięte 12.08.2016, 05:30:51 1 @Nerlo: e, słoneczko jest przecież... gorzej jak o 11 zacznie grzać jak w Afryce toporow17 johnq johnq 12.08.2016, 07:17:07 via Android 1 @Nerlo z pogodą jest grubo. 4 stopnie o 6 rano! Nerlo
Nerlo Nerlo 12.08.2016, 05:28:20 via Android 2 Bez kurtki się nie obejdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)#kielce #pieknajesientegolata Cronox 77LatBedeNiedojrzaly
o.....9 konto usunięte 12.08.2016, 05:30:51 1 @Nerlo: e, słoneczko jest przecież... gorzej jak o 11 zacznie grzać jak w Afryce toporow17
#kielce #pieknajesientegolata