wpisy Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia VanGogh VanGogh 14.06.2019, 20:04:36 0 + Nie wiem czy wiecie Lanberry napisała część angielską piosenki Roxi na Eurowizję. #opole VanGogh VanGogh 14.06.2019, 20:10:27 0 + @dzieju41: Córka Edyty Górniak. dzieju41 dzieju41 14.06.2019, 20:11:38 0 + @VanGogh: A to nie znam. apelujeorozum apelujeorozum 14.06.2019, 20:02:13 2 + Piosenki dla nastolatek, ale trzeba przyznac, ze swietnie wypada na zywo#opole VanGogh VanGogh 14.06.2019, 20:01:35 0 + Kammel nie gustuje w szczupłych ( ͡° ͜ʖ ͡°)#opole VanGogh VanGogh 14.06.2019, 20:01:09 1 + Robią na was jakieś wrażenie te popisy wokalne? Bo ja wolę oryginał i dobrą zabawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)#opole i.....h konto usunięte 14.06.2019, 20:05:23 0 + @0Rhplus: Mi się nawet fajnie oglada, nie licząc tego, że części występujących nie lubię. ;D 0Rhplus 0Rhplus 14.06.2019, 20:11:30 via iOS 0 + @iEarth: Ja w ogole takiej muzyki nie slucham, lubilam obejrzec dla widowiska, calosci festiwalu. Teraz juz naprawde zenada. Konkuruja z big brother. Siebie warte byle co. Ponury_Kombajn Ponury_Kombajn 14.06.2019, 19:57:55 via Android 1 + ONA NIE CHCE BYĆ TAKA SAMA JAK JA#opole Juran Juran 14.06.2019, 19:57:43 via Android 1 + Czy na pewno czy już znasz ją #opole Juran Juran 14.06.2019, 19:57:22 via Android 3 + tamta dziewczyna mieszka parę myśli stąd #opole S.....a konto usunięte 14.06.2019, 19:56:51 via Android 5 + Mówili nie zatańcze, dziś na tańce leci bańka po bańce, bajka kończy się straconym hajsem, Niemiec pewnie by powiedział Scheisse #opole FidoRS FidoRS 14.06.2019, 20:04:25 2 + @SaveznaRepublikaJugoslavija: Romanse z dystansem, to recepta fan391 fan391 14.06.2019, 20:06:11 2 + @FidoRS: @SaveznaRepublikaJugoslavija: Hej suczki nanananaana! VanGogh VanGogh 14.06.2019, 19:55:02 0 + Też czekacie na LIBERA? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)#opole dzieju41 dzieju41 14.06.2019, 20:09:21 0 + @VanGogh: Nie. BlackHawk144 BlackHawk144 14.06.2019, 19:54:06 via Android 1 + Jaki kraj, taka Lana #opole goodguy goodguy 14.06.2019, 19:52:40 via Android 0 + Chcę jak księżniczka z księciem... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)#opole amator_marynowanego_czapi amator_marynowanego_czapi 14.06.2019, 19:52:39 4 + Skoro ona tak dobrze śpiewa to czemu nie wystąpi w Eurowizji? Dać jej dobrą piosenkę do zaśpiewania i byłoby nieźle#opole Paula_pi Paula_pi 14.06.2019, 19:56:35 1 + @amator_marynowanego_czapi: może by się wstydziła tam wystąpić VanGogh VanGogh 14.06.2019, 19:56:50 1 + @amator_marynowanego_czapi: Bo i tak by przegrała. Tam się liczy LGBT i festyniarstwo, a nie muzyka. Lester_Burnham Lester_Burnham 14.06.2019, 19:52:33 1 + Kto to?. #opole Juran Juran 14.06.2019, 19:52:41 via Android 1 + @Lester_Burnham Grzeszczak S.....a konto usunięte 14.06.2019, 19:52:29 via Android 7 + O żona Libera, widok suczki, skrzyżowanie i mały włos od stłuczki #opole VanGogh VanGogh 14.06.2019, 19:52:10 0 + Śpiewaj "Pożyczonego" i "Zaćmienie", a nie jakąś "Księżniczkę"... #opole Juran Juran 14.06.2019, 19:52:03 via Android 1 + Rzeczywistość i marzenieeeeee #opole VanGogh VanGogh 14.06.2019, 19:51:11 0 + #opole Czy na miejscu Sylwii Grzeszczak zrobilibyście sobie operacje nosa? Tak 30.0% (12) Nie 70.0% (28) Koninapolska Koninapolska 14.06.2019, 19:52:06 via Android 1 + @VanGogh ja bym zmienił nazwisko na Brzeszczot. Nos bym zostawił i.....h konto usunięte 14.06.2019, 19:53:53 2 + @VanGogh: Kurła, normalny nos. xD jjnk jjnk 14.06.2019, 19:51:07 0 + Gdzie grzywka?#opole rockybalboa_2 rockybalboa_2 14.06.2019, 19:50:42 0 + CHCE JAK KSIEZNICZKA Z KSIECIEM#opole Juran Juran 14.06.2019, 19:50:23 via Android 3 + ZRÓB CO SIĘ DA NIECH NASZA BAJKA TRWA #opole Ethellon Ethellon 14.06.2019, 19:53:17 via Android 1 + @Juran ladnie spiewasz Juran Juran 14.06.2019, 19:55:27 via Android 2 + @Ethellon dziękuję 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
VanGogh VanGogh 14.06.2019, 20:04:36 0 + Nie wiem czy wiecie Lanberry napisała część angielską piosenki Roxi na Eurowizję. #opole
apelujeorozum apelujeorozum 14.06.2019, 20:02:13 2 + Piosenki dla nastolatek, ale trzeba przyznac, ze swietnie wypada na zywo#opole
VanGogh VanGogh 14.06.2019, 20:01:09 1 + Robią na was jakieś wrażenie te popisy wokalne? Bo ja wolę oryginał i dobrą zabawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)#opole
i.....h konto usunięte 14.06.2019, 20:05:23 0 + @0Rhplus: Mi się nawet fajnie oglada, nie licząc tego, że części występujących nie lubię. ;D
0Rhplus 0Rhplus 14.06.2019, 20:11:30 via iOS 0 + @iEarth: Ja w ogole takiej muzyki nie slucham, lubilam obejrzec dla widowiska, calosci festiwalu. Teraz juz naprawde zenada. Konkuruja z big brother. Siebie warte byle co.
Ponury_Kombajn Ponury_Kombajn 14.06.2019, 19:57:55 via Android 1 + ONA NIE CHCE BYĆ TAKA SAMA JAK JA#opole
S.....a konto usunięte 14.06.2019, 19:56:51 via Android 5 + Mówili nie zatańcze, dziś na tańce leci bańka po bańce, bajka kończy się straconym hajsem, Niemiec pewnie by powiedział Scheisse #opole
fan391 fan391 14.06.2019, 20:06:11 2 + @FidoRS: @SaveznaRepublikaJugoslavija: Hej suczki nanananaana!
goodguy goodguy 14.06.2019, 19:52:40 via Android 0 + Chcę jak księżniczka z księciem... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)#opole
amator_marynowanego_czapi amator_marynowanego_czapi 14.06.2019, 19:52:39 4 + Skoro ona tak dobrze śpiewa to czemu nie wystąpi w Eurowizji? Dać jej dobrą piosenkę do zaśpiewania i byłoby nieźle#opole
Paula_pi Paula_pi 14.06.2019, 19:56:35 1 + @amator_marynowanego_czapi: może by się wstydziła tam wystąpić
VanGogh VanGogh 14.06.2019, 19:56:50 1 + @amator_marynowanego_czapi: Bo i tak by przegrała. Tam się liczy LGBT i festyniarstwo, a nie muzyka.
S.....a konto usunięte 14.06.2019, 19:52:29 via Android 7 + O żona Libera, widok suczki, skrzyżowanie i mały włos od stłuczki #opole
VanGogh VanGogh 14.06.2019, 19:52:10 0 + Śpiewaj "Pożyczonego" i "Zaćmienie", a nie jakąś "Księżniczkę"... #opole
VanGogh VanGogh 14.06.2019, 19:51:11 0 + #opole Czy na miejscu Sylwii Grzeszczak zrobilibyście sobie operacje nosa? Tak 30.0% (12) Nie 70.0% (28)
Koninapolska Koninapolska 14.06.2019, 19:52:06 via Android 1 + @VanGogh ja bym zmienił nazwisko na Brzeszczot. Nos bym zostawił
#opole