Robią na was jakieś wrażenie te popisy wokalne? Bo ja wolę oryginał i dobrą zabawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#opole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iEarth: Ja w ogole takiej muzyki nie slucham, lubilam obejrzec dla widowiska, calosci festiwalu. Teraz juz naprawde zenada. Konkuruja z big brother. Siebie warte byle co.
  • Odpowiedz
Mówili nie zatańcze, dziś na tańce leci bańka po bańce, bajka kończy się straconym hajsem, Niemiec pewnie by powiedział Scheisse #opole
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy na miejscu Sylwii Grzeszczak zrobilibyście sobie operacje nosa?

  • Tak 30.0% (12)
  • Nie 70.0% (28)

Oddanych głosów: 40

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach