Wszystko Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia k.....5 konto usunięte 10.07.2013, 19:50:25 3 + Wystarczył dzień ze stałką 135mm i zapragnąłem kupić sobie jakieś tele. 24-135 ( ͡° ͜ʖ ͡°)#dslr #marzeniakajtka TheMan TheMan 10.07.2013, 19:54:09 3 + @kj5: Miałem fajne tele 70-300 i to z przelicznikiem x2 na matrycy ( ͡° ͜ʖ ͡°) k.....5 konto usunięte 10.07.2013, 20:02:27 2 + @TheMan: Matko bosko częstochosko.
k.....5 konto usunięte 10.07.2013, 19:50:25 3 + Wystarczył dzień ze stałką 135mm i zapragnąłem kupić sobie jakieś tele. 24-135 ( ͡° ͜ʖ ͡°)#dslr #marzeniakajtka
TheMan TheMan 10.07.2013, 19:54:09 3 + @kj5: Miałem fajne tele 70-300 i to z przelicznikiem x2 na matrycy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dslr #marzeniakajtka