• 2
@wrk0: bez problemu da się wejść. Na 1500m może 1700m da sie wjechac samochodem 4x4 a potem dalej pieszo. Tu masz piękne filmy kreteńczyka odnosnie gór na Krecie. To właśnie film z pasma Lefka Ori co widac na moim zdjęciu
asdfghjkl - @wrk0: bez problemu da się wejść. Na 1500m może 1700m da sie wjechac samo...
  • Odpowiedz