@anonim1133: ja zmywarki nie mam :P a poza patelnią i talerzem mam do mycia miske po jajkach (bo je wcześniej wbijam do miski i łączę z przyprawami) i deskę+nóż :P
wbijanie do miski to zbędny krok ;p Deskę wystarczy przetrzeć, a mycie talerza, patelni i noża trwa kilka chwil, pod warunkiem, że zaraz po szamaniu umyjesz ;D Marudzisz ;P
#kiciochglodna
@rss: Jakoś sery pleśniowe omijam łukiem bo mi nie smakują, ale tej jest taki fajnie roztopiony :P