chce ktos domene #iblip.pl? abonament konczy sie za 60 dni i nie planuje przedluzac a szkoda zeby trafilo w obce rece
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutro siadam do pisania #iblip'a i nikt mi nie przeszkodzi. no chyba ze jakies fajne znow zlecenie wpadnie z brzezinski.mobi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#iphone: czy u was #iblip też jest ostatnio taki kapryśny? Stukam w "Pobierz nowe wpisy" i stukam, i ma mnie w ... takim niedomówieniu ;-/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#iblip coś świruje - pozwala wysyłać statusy ale nie chce czytać tych opublikowanych >_>
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeglądając rano wpisy, serce mocniej mi zabiło widząc to (poniżej). Ale niestety, to nie jest (wyczekiwany przeze mnie) feature #blip'a tylko zasługa #iblip'a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podziękowania dla dstranz'a za wsparcie przy ożywianiu #iblip'a - wyczyszczenie plików tymczasowych i cookies'ów pomogło :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach