nie żadne #fantasymundial ❌ tylko prawilne #fwc ✔️ lub opcjonalnie #fantasyworldcup ✔️
⚡️Liga Wykop (dołączanie kliknięciem) lub wpisaniem kodu OX7Y9TRZ
⏰ June 14 2018,17:00 (CET) DEADLINE
✏️ ZAPISY: w komentarzach nazwa drużyny (i chyba nie da się jej zmienić w grze)
⭐️ ZASADY opracowała ekipa fantasypl.pl + szereg porad na ich stronie
⛅️ GOOD LUCK HAVE FUN główna nagroda to KIA Sportage, ale trzeba wygrać dodatkowo w Overall (づ
⚡️Liga Wykop (dołączanie kliknięciem) lub wpisaniem kodu OX7Y9TRZ
⏰ June 14 2018,17:00 (CET) DEADLINE
✏️ ZAPISY: w komentarzach nazwa drużyny (i chyba nie da się jej zmienić w grze)
⭐️ ZASADY opracowała ekipa fantasypl.pl + szereg porad na ich stronie
⛅️ GOOD LUCK HAVE FUN główna nagroda to KIA Sportage, ale trzeba wygrać dodatkowo w Overall (づ
Tym wpisem rozpoczynamy zabawę w #typerms2018 ⚽️
[Tutaj przeczytacie wszystkie informacje dotyczące zasad i punktacji]( https://www.wykop.pl/wpis/32410875/typerms2018-witajcie-mirki-w-zwiazku-ze-zblizajacy/).
Zabawa będzie podzielona na 8 rund. Sam typer natomiast zdecydowałem się podzielić na dwa tryby soft i hard. W trybie soft do klasyfikacji zaliczone będą tylko typowania meczów, do trybu hard zaliczane będą także typowania przed mundialowe.
Reasumując klasyfikacja soft – tylko wyniki meczów / klasyfikacja hard - wszystko
Kalendarz:
1 miejsce - Niemcy
2 miejsce - Urugwaj
3 miejsce - Brazylia
4 miejsce - Francja
Gracz mistrzostw - Thomas Muller
Król strzelców - Edinson Cavani
Najlepszy asystent - Coutinho
Bramka turnieju - Anton Miranchuk
Grupa A - Urugwaj, Rosja, Egipt, Arabia Saudyjska
Grupa B - Hiszpania, Portugalia, Maroko, Iran
Grupa C - Francja, Peru, Dania, Australia
Grupa D - Chorwacja, Argentyna, Islandia, Nigeria
Grupa E - Brazylia, Serbia, Kostaryka,
2 miejsce - Niemcy
3 miejsce - Belgia
4 miejsce - Francja
Gracz mistrzostw - Neymar
Król strzelców - Lewandowski
Najlepszy asystent - Kroos
Bramka turnieju - Neymar
Grupa A - Urugwaj, Rosja, Egipt, Arabia
Grupa B - Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
Grupa C - Francja, Peru, Dania, Australia
Grupa D - Argentyna, Islandia, Nigeria, Chorwacja
Grupa E - Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kostaryka
Grupa F - Niemcy, Szwecja,