@StahLeen: Chłop co się poczuł xD nie wpadł na to że większość ogląda go po to po co oglądają warsaw shore i inne programy tego typu, żeby zobaczyć kogoś głupszego od siebie. Wiadomka kiedyś to był poddymiacz i ludzie oglądali to jak serial, teraz zwykły frajer pompka nie różniący się od tego kiepa z bungee co jadl sushi z fiuta kolegi
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tadzio_kanalarz czapka tani Armani pewnie na nogach jakieś buty podrobione ale “znanej marki” a w ręku najtańsza wóda którą można znaleźć w sklepie i Helena. Taki obraz jego i większości polskiej patoli
  • Odpowiedz