@Marian_Pe: ciekawa anegdota z cieciowaniem i 9/11. W momencie uderzenia masy paliwa ktore znajdowały sie w samolocie rozlaly sie po wieży, a szczególnie mocno poszło po szybach windowych. Było tego tyle ze płomień eksplozji zszedł po szybie az do poziomu lobby recepcyjnego na parterze i usmażył siedzącego tam ciecia żywcem.
  • Odpowiedz
  • 6
@Drzolem89: Kilka osób sie spaliło na dole, jak ci z francuskiej tv jako pierwsi weszli, ale pozniej mowili ze celowo nie nagrali tego. Była też historia że strażak doszedł do windy i nie mogl otworzyc i sie tam spalili w srodku. Powyżej udeżenia samolotu to tylko kilka osób sie ewakuowało. Jest nawet takie nagranie jak gosciu sie skarży itp a potem sie zawaliło wszystko i rozmowa przerwała.
  • Odpowiedz
@N234 szczerze nie wiem, robotę ogarnął ojczym z podejściem "byle płacili" a umowę podpisywałem niczym Duda ustawy za rządów PiSu, bo nie miałbym gdzie iść jakbym odrzucił plus nie dostałem duplikatu nawet. Mignęło mi 25 zł netto zapisane na umowie, ale mnie pamięć może mylić, chociaż przy teraźniejszej minimalnej oscylowało by to przy +-4700 (minimalna) do 5100 (25/h) za ten miesiąc, bo mam 204h w grafiku
  • Odpowiedz